LUSTRO W KSZTAŁCIE ORAGNICZNYM FLOPPY – PIONOWE

740,00 1820,00  z VAT

Lustro Floppy – delikatne z natury

Lustro w organicznym kształcie, który zwraca myśli do natury i ku sobie, do naszego wnętrza. Lustro niezwykłe, bo jest to przedmiot, który pobudza wyobraźnię, wycisza, koi. Styl organiczny, który reprezentuje, nie jest wynalazkiem nowoczesności, bo powstał ponad wiek temu. Nazywano go też humanistycznym modernizmem. Wszystkie przedmioty go reprezentujące, szukają podobieństwa do świata przyrody.

Ludzie w coraz szybszej rzeczywistości, pragną zbliżyć się do natury, otaczając się nią także we wnętrzach. Samo spojrzenie w przejrzystą taflę uspokaja gonitwę myśli, zwraca ku piękniejszej stronie życia. Obła forma wprowadza miękkość, spokój do przestrzeni, a jednocześnie wrażenie ruchu. „Wszystko płynie”, chciałoby się powiedzieć.

Lustro w organicznym kształcie nie zna kątów prostych, tak jak nie zna ich natura. Oprócz swojej roli odbijania obrazu, jest też elementem wnętrza, który służy budowaniu atmosfery relaksu i wypoczynku. Jeśli szukasz lustra, którego forma nie minie po dwóch sezonach, to właśnie Floppy jest tego przykładem. Odnajdzie się w stylu japandi, soft, minimalistycznym.

Dostępne w standardowych formatach lub w opcji na wymiar

Wyczyść

Potrzebujesz innych wymiarów lub masz pytania odnośnie produktu?

Opis:

Surowe wykończenie w stylowym wydaniu

Lustro wykonane jest z polerowanej tafli OptiWhite, co oznacza większy niż standardowo poziom odbijania światła. Lustro „białe” jest najjaśniejszym z dostępnych, przez co idealnie nadaje się do salonu czy przedpokoju, powiększając przestrzeń. Można je przykleić do ściany lub powiesić na dwie zaczepy z tyłu.

 

Spersonalizuj swoje lustro – czyli opcje dodatkowe jakie możemy wykonać w każdym z oferowanych luster:

+ folia ochronna, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się

+ podświetlenie lustra

+ mata grzewcza

+ rama do lustra

 

Lustra wykonywane są na zamówienie: do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości belgijskie tafle lustrzane, nie używamy luster sprowadzanych z Chin

Specyfikacja

Tafla lustra: lustro OptiWhite, belgijski producent AGC, grubość 4 mm, krawędzie polerowane
Zestaw montażowy: kołki rozporowe z hakiem prostym
Sposób montażu: może być przystosowane do powieszenia lub przyklejenia do ściany

Najczęściej zadawane pytania: