LUSTRO O ORGANICZNYM KSZTAŁCIE – TANDEM

1110,00 2460,00  z VAT

Lustro Tandem bez ramy – pochwała prostoty i naturalności

Płynny, sprawiający wrażenie ruchu, niejednoznaczny kształt to charakterystyczna cecha organicznego stylu. Nawiązuje on do przyrody, znajdując inspirację w jej wzorach. Formy opływowe, faliste świetnie się odnajdują w zestawieniu z chłodem kątów prostych, sterylnością minimalizmu, masywnymi bryłami modernizmu. Z drugiej strony, dopełnią aranżację bogatą w przeplatające się ze sobą wzory, kolory i kształty nawiązujące do natury. Zawsze nadają wnętrzom lekkości i dynamizmu. Przyjemne zaoblenia lustra Tandem dobrze jest powtórzyć w innych elementach wyposażenia, do czego świetnie nadają się sofy i fotele. Nada to całości rytmu i jeszcze większej przytulności. Lustro Tandem pozbawione jest ramy, harmonijnie wtapiając się w otoczenie. Jego krawędź jest polerowana. W efekcie wygląda niezwykle kojąco i łagodnie na ścianie. Zauważmy, na jaką dozę wolności pozwala jego kształt. Ktoś zobaczy w nim nawiązanie do otoczaków, ktoś inny do kałuży czy po prostu kropli wody. Lustro Tandem to pochwała prostoty, naturalności i oszczędności w formie bez zbędnych udziwnień. Doda blasku salonowi, łazience czy na korytarzu.

Dostępne rozmiary: 50×62 + 17×22, 60×74 + 27×38, 70×87 + 37×49, 80×100 + 47×63, 90×111 + 57×77, 100×123 + 67×90.

Dostępne w standardowych formatach lub w opcji na wymiar

Wyczyść

Potrzebujesz innych wymiarów lub masz pytania odnośnie produktu?

Opis:

Trendowe lustra bez ramy – jakość i precyzja

Do produkcji luster wykorzystano szkło OptiWhite, a surowo wykończona krawędź lustra została wyszlifowana oraz odpowiednio wypolerowana. Model został wyposażony w dwa zaczepy do montażu, ale możliwe jest również przyklejenie do ściany.

Spersonalizuj swoje lustro – czyli opcje dodatkowe jakie możemy wykonać w każdym z oferowanych luster:

+ folia ochronna, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się

+ podświetlenie lustra

+ mata grzewcza

+ rama do lustra

Lustra wykonywane są na zamówienie: do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości belgijskie tafle lustrzane, nie używamy luster sprowadzanych z Chin

Specyfikacja

Tafla lustra: lustro OptiWhite, belgijski producent AGC, grubość 4 mm, krawędzie polerowane
Zestaw montażowy: kołki rozporowe z hakiem prostym
Sposób montażu: może być przystosowane do powieszenia lub przyklejenia do ściany

Najczęściej zadawane pytania: