Lustra skandynawskie

Styl skandynawski jest jednym z najbardziej uznanych i popularnych nurtów w urządzaniu wnętrz. Funkcjonalna prostota w połączeniu z niebywałą przytulnością. Zamiłowanie do filozofii hygge łączy się z nieco surowymi, naturalnymi barwami i kształtami. Fenomenem tego stylu jest to, że pomimo tej lekkiej surowości, pomieszczenia dają poczucie ciepła, harmonii i bezpieczeństwa. Jest to również jedna z bardziej uniwersalnych form urządzania wnętrz, która obecnie jest bardzo modna.

Oferowane lustra skandynawskie charakteryzują się prostotą zamkniętą w wielu gustownych formach. Dostępne są lustra w kształcie prostokąta, lustra okrągłe, owalne i arkadowe. Ramy różnią się pomiędzy sobą grubością, fakturą i głębokością oraz barwą. Dostępne kolory to: czerń, biel i złoto. Oferowane są również eleganckie lustra bez ram oraz zwierciadła z funkcją podświetlenia. Każde lustro jest wykonane z wysokiej klasy belgijskich szkieł i ram odpornych na korozję. Każdy produkt posiada niezbędne akcesoria do montażu na ścianie.

Reprezentowany przez produkty styl idealnie sprawdzi się w nowoczesnej, przytulnej sypialni, dużym i przestronnym salonie czy eleganckim holu. Będzie również w gustowny sposób dopełniać wyposażenie i dekorację łazienki. Lustra dostępne są w dowolnych rozmiarach, dlatego możliwości aranżacji własnej przestrzeni są jedynie kwestią wyobraźni. Duże lustra będą pasować do większych i świetlistych przestrzeni, mniejsze zaś sprawdzą się nad toaletkami w sypialni czy mniejszej łazience.

Pokaż więcej Pokaż mniej