Lustra z łukiem - arkadowe

W tworzeniu luster lubimy czerpać z tego co piękne, ponadczasowe i odbijające doskonałe trendy. Lustra z łukiem skupiają w sobie te cechy i… jest w nich jakaś tajemnica przeszłych stylów aranżacyjnych, w których odnajdowały się bezbłędnie i które przenoszą do aktualnych aranżacji wnętrz.

Lustra z łukiem niosą ze sobą triumf wysmakowanego designu. A my ten smaczek przekazujemy w naszych produktach wnętrzom klientów.

Lustra z łukiem… może dlatego są wyjątkowe, że ich kształt determinuje skojarzenie z dodatkowym, nieoczywistym przejściem. Takie lustro do przedpokoju powoduje, że nie jest on już banalny… Aż chciałoby się powiedzieć fascynują, a w większym formacie budzą podziw.

Stąd nasze upodobanie do łuków! Jak wszystko w modzie, tak też style aranżacyjne wracają. I tak stało się właśnie z lustrem arkadowym. Powróciło w wielkim stylu, zaczerpnięte wprost ze stylu Memphis, który na początku lat 80-tych XX wieku był bardzo popularny. A my lubimy powroty dobrych rozwiązań. W dodatku lubimy je adaptować do współczesnych wymagań. Ten mediolański szyk lat 80-tych proponował zabawę geometrią w dodatkach i detalach, a ważną jego część stanowiły właśnie arkadowe lustra.

Nurt ten dziś wraca do aranżacyjnych trendów i lustra z łukiem goszczą coraz częściej w nowoczesnych łazienkach, salonach, korytarzach i holach. Detal i jego jakość jaką proponujemy w kształcie łuku to zaokrąglenie konsekwentnej przestrzeni. Zaokrąglone narożniki, kuchenne wyspy o owalnym kształcie, a „kropką nad i” wyobraźni designera jest właśnie lustro z łukiem dopełniające harmonii wnętrza. W naszym projektowaniu luster z łukiem wiele do powiedzenia ma i miała dekometria. Dzięki niej możemy „próbować” połączenia i kolejne pomysły wykorzystania znanego kształtu lustra arkadowego. I tak w sklepie proponujemy lustra arkadowe w nietypowych wymiarach, w tym także lustra arkadowe podświetlane. Lustra z łukiem do łazienki, czy też duże lustro arkadowe w złotej ramie do salonu, które obecnością łuku mówią precz nudzie i władają pięknem wnętrz.

I tak „tkając” nasze projekty z wiedzy, trendów i dobrze pojętego designu możemy zaproponować lustro z łukiem do łazienki w złotej ramie, lustra z łukiem z podświetleniem LED oparte o zamysł kontrastu powierzchni, czyli jednego z najpopularniejszych zabiegów projektowych we współczesnym wzornictwie. Nie boimy się w lustrach wyrazistych rozwiązań, dbania o detale, zabawę promieniem łuków.

Chcemy tworzyć lustra z klasą, ale bez zbędnego przepychu i po wielu latach prób, błędów, doświadczeń, w naszej ofercie śmiało proponujemy naszym klientom lustra z łukiem najwyższej klasy, z polotem i spełniające najśmielsze wyobrażenia i najwyższe wymagania klientów i przenoszące do wymarzonych lat dobrego designu.

Pokaż więcej Pokaż mniej