Lustra dekoracyjne i ozdobne

Współczesne trendy w aranżacji wnętrz, to umiejętność doskonałego wyboru i dostosowania do potrzeb klienta.

Dekoracje w nowoczesnych wnętrzach mają łączyć piękno, minimalizm i funkcjonalność, a takie cechy posiadają nasze wiszące lustra dekoracyjne.

Zgrabne projektowanie przestrzeni jest sztuką, bo stoi za nim wyczucie potrzeby i estetyki innych ludzi oraz połączenie oczekiwań z trendami. Takie połączenia stosujemy w naszych lustrach dekoracyjnych, odpowiadając na aktualne trendy wnętrzarskie.

Wyobraź sobie codzienne zwyczaje i zerknięcie w nowoczesne lustro dekoracyjne w przedpokoju, które zachwyci pięknem. Albo takie ścienne lustro dekoracyjne, które idealnie się zgra we wnętrzu z elementami naturalnymi.

Lustra ozdobne do salonu – czyli dodatki, które dodadzą charakteru Twojemu wnętrzu.

Lustro ozdobne do salonu nie musi mieć wcale barokowej ramy. Hołdujemy zasadzie, że proste rozwiązania są najlepsze.

Szukamy inspiracji w naturze, dzięki czemu podążamy za trendami i właśnie dlatego proponujemy w naszej ofercie ozdobne lustra ścienne w kształtach organicznych.

Ta niezamknięta w geometrię forma ozdobi każde wnętrze, a w szczególności zachwyca w zestawieniu z innymi elementami wnętrz czerpiącymi również z natury. Odpowiedniość form i struktur naturalnych, z których jedna wydobywa piękno i szlachetność drugiej – to właśnie siła luster ozdobnych w organicznym kształcie.

Szczególnie ozdobnego charakteru nabierają podświetlane lustra w kształcie organicznym. Dają głębię, zachwycają i mimo swojej prostoty są niekwestionowanym królem przestrzeni.

W pracowni Lustro w ramie czujemy to, że bardzo proste rozwiązania połączone z odrobiną trendów to strzał w dziesiątkę, ale naszą ofertą odpowiadamy też na inne potrzeby.

Lustro w ramie dekoracyjnej: połączenie sztuki i elegancji.

Dla fanów ram i kształtów bardziej geometrycznych zamykamy szklane tafle w różne ramy. Sprawiamy, że lustra dekoracyjne i ozdobne nabierają zupełnie nowego rysu.

Interpretujemy geometrię tak, żeby stała się ozdobą wnętrza. Dlatego klasyczny prostokąt w naszej pracowni nabiera formy trapezu i dla nas lustro ozdobne, to np. lustro z zaokrąglonymi narożnikami w czarnej ramie – Emblem. Delikatność, a jednocześnie obrys niczym z komiksu, takie lustro to świetna dekoracja do wnętrz minimalistycznych.

Jaka jest definicja lustra dekoracyjnego i ozdobnego? Dla nas nie ma jednej właściwej i stałej. Przy projektowaniu i tworzeniu luster jednak zawsze trzymamy się jakości, sprawdzonego belgijskiego szkła, dobrych komponentów. Natomiast w kwestii interpretacji piękna pozostajemy elastyczni i otwarci.

Proponujemy ciekawe formy, kształty i formaty, a jednocześnie jesteśmy otwarci na realizację zamówień indywidualnych i takie najbardziej lubimy wykonywać.

Jeżeli szukasz lustra dekoracyjnego w nietypowym wydaniu, albo wręcz przeciwnie, jeżeli minimalizm formy to dla Ciebie najlepsza ozdoba, to zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty luster dekoracyjnych i ozdobnych.

I pamiętaj, słuchamy też tych klientów, którzy mają inne wymagania, niż te przygotowane przez nas – słuchamy i wykonujemy ich wymarzone lustra.

Pokaż więcej Pokaż mniej