Do salonu

Salon to najbardziej reprezentacyjna część domu czy mieszkania. Dbanie o to, aby był on odpowiednio udekorowany jest podstawą miłego spędzania w nim czasu. Ważne jest również odpowiednie doświetlenie, klimat i podkreślenie przestrzenności, które możemy uzyskać dzięki powieszeniu lustra na ścianie.
Oferowane przez nas lustra do salonu pasować będą do każdego typu wnętrz – od klasyki, po nowoczesność. Oferujemy lustra okrągłe, kapsułowe, arkadowe i prostokątne, jak również te z zaokrąglonymi rami. Dostępne są również lustra podświetlane. Dobór dowolnego rozmiaru oraz możliwość montażu w pionie lub poziomie daje duże pole do stylowej i pięknej aranżacji. Najwyższa jakość belgijskich szkieł oraz ram sprawia, że będzie to produkt na lata nie tylko ze względu na swoją jakość, ale także ponadczasowe kształty i formy.
W salonie dobrze sprawdzą się lustra okrągłe, organiczne lub prostokątne – rozświetlą one pomieszczenie, nadadzą mu smaku i przestrzeni, a zwierciadła podświetlane dodadzą klimatu i uroku.

Pokaż więcej Pokaż mniej