Lustra do salonu

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie czy lustro do salonu to dobry pomysł, to naszymi salonowymi propozycjami rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Najczęściej wydaje się, że jedyne słuszne miejsce dla lustra to łazienka, czy garderoba, ewentualnie przedpokój. Nic bardziej mylnego. Jako twórcy i miłośnicy luster wiemy, że warto zawiesić lustro w salonie. Dlaczego? Ponieważ tworzy idealne zestawienia z meblami, eksponuje szklane elementy, dekoruje przestrzeń, i co najistotniejsze optycznie powiększy pomieszczenie.

Lustro w salonie to pomysł na doświetlenie przestrzeni

Szczególnie w mniejszych przestrzeniach szklana tafla potrafi zdziałać niespotykane efekty. Umieszczona bliżej okna, współpracuje z dziennym światłem i pięknie doświetla przestrzeń, tworząc jasne wnętrze niepowtarzalnym, ciepłym klimatem. W takim przypadku świetnie sprawdzają się modne ostatnio lustra organiczne.

Lustro do salonu jako rozwiązanie piękne, ale niezbyt popularne. Warto, więc dobrze zastanowić się z nad preferowanym kształtem. Przyjrzyj się kunsztowi aranżacyjnemu wnętrza, ale też poszukaj takiego kształtu, który jest bliski Twojej estetyce.

Żeby połączyć te dwa wymagania w naszej ofercie zaszaleliśmy jak artyści i proponujemy ponad dziewięćdziesiąt pięć pięknych rozwiązań luster do salonu. To różne propozycje od klasycznych geometrycznych kształtów współpracujących z eklektyzmem i minimalizmem, przez piękne dekorowane lustra w złotych i srebrnych ramach, aż po pozbawione ram purystyczne formy luster podświetlanych LED. Tak, jako twórcy lustrzanych tafli chcemy odpowiadać na różne potrzeby i uzupełniać wnętrza o piękno szklanych tafli.

Lustra do salonu w ramie czy bez?

Proponujemy lustra w najlepszej jakości, wykonywane z belgijskiego szkła, dopracowane z rzemieślniczą dokładnością. Doda to salonowi nie tylko przestrzeni i światła, ale też efektu wprowadzenia do wnętrza kunsztownej biżuterii w ulubionym kształcie.

Lubisz niezobowiązujące, minimalistyczne dodatki w nieregularnych formach – sięgnij po nasz zestaw luster – Tandem. Czysty minimalizm lustrzanych tafli daje niepowtarzalny, spektakularny efekt. Jeżeli natomiast lubisz lustra loftowe, to kilkanaście propozycji modeli w czarnej ramie do salonu będzie idealnym jego dopełnieniem. A jeżeli organiczne formy i mocny charakter czerni to nie Twoja bajka, to sięgnij po propozycje łagodniejszą, czyli lustro w dębowej ramie Oaky – szlachetne i uniwersalne jednocześnie.

Możemy naszymi lustrami odpowiadać na wiele innych pytań i potrzeb aranżacyjnych, dlatego poszukaj odpowiedzi na swoje potrzeby w naszej ofercie. A jeżeli żadna z zaprezentowanych form i ram lustra do salonu nie będzie odpowiadać Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami, wspólnie poszukamy idealnego kształtu i rozwiązania.

Pokaż więcej Pokaż mniej