Lustra w złotej ramie

Gdzie powiesić stylowe lustro w złotej ramie? Ekstrawagancką elegancję proponujemy do łazienki, salonu, przedpokoju. Bo lustro ze złotą ramą nada szlachetnego wyglądu nawet najbardziej ascetycznym wnętrzom. A te eklektyczne wyniesie na królewskie przestrzenie aranżacji i przepychu, właściwie i dobrze pojętego.  Niezależnie czy jest to lustro prostokątne, czy lustro okrągłe.

Złote lustro – czysta elegancja

Złoto wymaga, a w związku z tym nasze lustra zamykane w złote ramy wykonujemy z odpowiednią wysoką starannością godną szlachetnych rysów. Ramy i tafla lustra tworzona jest z materiałów najwyższej jakości.

Co jeszcze zamykamy w nietypowych kształtach luster w złotych ramach? Nadajemy im designerski przekaz i balans. Lustra złote muszą być dobrze wywarzone, wysmakowane. W zasadzie widzimy je jako grę pomiędzy złotem – synonimem luksusu, a niezbyt pompatycznym charakterem części wystroju, jakim jest tafla lustra.

I tak kupując lustro w złotej oprawie w naszym wydaniu dostaniesz połączenie powagi sytuacji aranżacyjnej wnętrz z odrobiną nieprzewidywalności. A my podkreślamy tę grę, na przykład nadając naszym zwierciadłom w nietypowe kształty. Właśnie dzięki temu Twoje wnętrze nabierze stylu.

Lustro w złotej ramie – niebanalna ozdoba pomieszczenia

Siła złotej ramy i lustra jest to swego rodzaju uniwersalizm. I wcale nie mówimy o formie. Uniwersalizm barwy w wielu zastosowaniach i aranżacjach nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń i nie buduje zbędnych niedopowiedzeń w wystroju. Ten model pasuje do stylu scandi chic, vintage, czy surowego minimalizmu. Doskonale odnajdzie się także w wielu eklektycznych aranżacjach.

Złote ramy lustra to siła designu i design z siłą, z którą w naszej ofercie nauczyliśmy się pracować i współpracować. Dlatego jeżeli marzy Ci się niestandardowe lustro z nutą klasyki, w dodatku w nietypowych odsłonach, albo masz swoje, wyjątkowe wymagania i wymiary, to zapraszamy do naszej oferty i do kontaktu.

Dopracujemy razem z Tobą: ramy, wymiar, rodzaj podświetlenia i oddamy Twojemu wnętrzu najwyższej jakości złote lustro w ramie.

Pokaż więcej Pokaż mniej