Lustra industrialne

Styl industrialny jest znany z surowego charakteru, który wywodzi się z przemysłowych przestrzeni. Taki charakter mają też wszystkie dodatki wnętrz industrialnych, w tym lustra. Mocne, z charakterem.

Styl industrialny, to styl inspirowany przestrzeniami przemysłowymi, starymi fabrykami i magazynami którym nadano nowe przeznaczenie i przekształcono na nowoczesne mieszkania o otwartym planie. Te otwarte przestrzenie świetnie uzupełnia właśnie lustro w stylu industrialnym.

Lustra w stylu industrialnym – cechy

Lustra w stylu industrialnym doskonale łączą w sobie surowość i elegancję. Wprowadzają niepowtarzalny urok do wnętrza. Są to często lustra w czarnych, prostych, matowych ramach. Lustro prostokątne w czarnej aluminiowej ramie, to bardzo charakterystyczna propozycja i tzw. „absolutny klasyk”.

Lustra industrialne są niezwykle uniwersalne w łączeniu z innymi stylami wnętrzarskimi. Komponują się ze stylem skandynawskim, minimalistycznym stylem loftowym czy stylem rustykalnym. A to nie wszystkie możliwości. W każdym z tych stylów, lustra utrzymane w charakterze industrial dodadzą wyjątkowości i stworzą harmonijną kompozycję.

Lustra industrialne – rola w przestrzeni

Lustra odgrywają ważną rolę we wnętrzu, dodając głębi i optycznie powiększając pomieszczenia. Są też przestrzenie, które wymagają od nich wytrzymałości i wysokiej jakości. Dlatego w przypadku naszej oferty zawsze dbamy o jakość.

U nas znajdziesz lustro industrialne do łazienki, które jest dobrze zabezpieczone przed wilgocią, ale też lustro industrialne do przedpokoju, w którym obejrzysz całą sylwetkę lub lustro naprawdę dużych rozmiarów, które oprzesz o ścianę w holu. Takie rozwiązania proponujemy w naszej pracowni Lustro w ramie, jednocześnie nie rezygnujemy z powściągliwego uroku.

W Lustro w ramie stawiamy na wysoką jakość wykonania i używamy trwałych materiałów, takich jak ramy renomowanych europejskich producentów i szkło belgijskie, aby zapewnić trwałość i estetykę.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty luster inspirowanych przestrzeniami magazynów i fabryk. Ten styl fascynuje, przykuwa uwagę i spełni najbardziej surowe wymagania.

Pokaż więcej Pokaż mniej