Lustra w miedzianej ramie

Moda na miedziane dodatki do wnętrz wybuchła kilka lat temu i z powodzeniem utrzymuje się do dziś. Lustra w miedzianej ramie to jeden z tych dodatków, które odkrywają subtelność i siłę miedzi, z którą z kolei my bardzo lubimy pracować przy tworzeniu i projektach naszych luster.

Niepretensjonalna, ale „charakterna” miedź świetnie wpisuje się w aktualne trendy designu wnętrz. Jej charakter doskonale odnajduje się we wnętrzach bliskich naturze takich jak wnętrza w stylu boho czy japandi.

Lustra w miedzianej ramie doskonale ocieplają każde, nawet najbardziej surowe wnętrze, a niepowtarzalność koloru, nadaje mu niebagatelnego charakteru.

Siłą miedzianych dodatków jest ich kolor. Miedziane dodatki najlepiej się czują tam, gdzie współgrają ze sobą elementy: bieli i drewna, ale też doskonale komponuje się z granatem i ciemną zielenią. Jeżeli ciemniejsza kolorystyka to trend twoich wnętrz, to odpowiednio wkomponowane lustro w miedzianej ramie pomoże Ci go ożywić, powiększyć i dodać miedzianego, nieoczywistego blasku. Natomiast w pastelowych wnętrzach będzie subtelnym i zarazem eleganckim dodatkiem.

Miedź świetnie komponuje się ze stylem loftu, klasycznym, czy boho, więc pokochają go wszyscy, którzy lubią eklektyzm. Miedź jest jednak wymagająca i można z miedzianymi dodatkami przesadzić. Dlatego miedziane elementy i delikatne akcenty takie jak rama lustra, to idealne rozwiązanie do wnętrz.

Wiemy, że miedziane ramy lustra, to nie są rozwiązania dla każdego. To lustra dla wielbicieli detalu i ciekawych dodatków. Dla tych, którzy mają otwartość na stylistyczny rys przeszłości przeniesiony do współczesnych zestawień wystroju wnętrz.

Jeśli więc chcesz uzupełnić swój dom o dodatki w kolorze miedzi, zachęcamy do sięgnięcia po lustro okrągłe w ramie w kolorze miedzi.

Wszystkie nasze lustra w miedzianej ramie są dostępne w standardowych wymiarach, ale pracujemy z lustrami i miedzianym materiałem również w przypadku nietypowych zamówień i potrzeb klienta.  Dlatego jest u nas też opcja na wymiar.

Pokaż więcej Pokaż mniej