Do sypialni

Sypialnia jest miejscem intymnym i osobistym, swego rodzaju odcięciem od codzienności i miejscem odpoczynku. Ważne jest, aby urządzać ją według własnego, indywidualnego stylu. Oferowane lustra do sypialni pasować będą do każdego typu wnętrza, od wyrafinowanych i bardzo charakterystycznych odłamów takich jak styl eklektyczny, art deco, boho czy glamour po styl klasyczny, minimalistyczny, industrialny czy skandynawski.
Oferujemy lustra okrągłe, arkadowe, prostokątne oraz owalne. Dostępne są lustra z funkcją podświetlenia oraz nowoczesne tafle bez ram. Same ramy wykonane są z materiałów odpornych na korozję lub wysokiej jakości drewna. Lustra dostosowane są do montażu w poziomie i pionie oraz dostępne są w dowolnych rozmiarach. Można również wybrać lustro do oparcia o ścianę.
Sypialnia bardzo często pełni rolę garderoby, dlatego znajdujące się w niej lustro powinno być duże, tak aby móc zobaczyć odbicie całej sylwetki. W przypadku dużej przestrzeni, można wybrać lustro do postawienia na podłodze. Z kolei nad toaletką sprawdzą się lustra mniejsze, najlepiej z podświetleniem, które będzie pomocne przy codziennym makijażu.

Pokaż więcej Pokaż mniej