Lustra organiczne, o nieregularnym kształcie

Nowoczesne wnętrza są wymagające, a współczesny design związany z wygodą, przytulnością i naturalnymi rozwiązaniami wymaga stylowego wyposażenia. Tęsknota za tym co naturalne dla nas odbija się we wnętrzach naszych domów i mieszkań również w lustrach o organicznym kształcie, którymi zainteresowanie rośnie z roku na rok. Kształt w tym przypadku ma znaczenie i to niebagatelne. Lustro organiczne, nieregularne, nieoczywiste jest tym elementem, który intryguje, a nasze wykończenie, dbałość o detale wraz z kształtem wymyka się wszelkim definicjom.

Bo łazienka, w której pojawia się lustro nieregularne podświetlane LED zyskuje wolność twórczą we wnętrzu. Lustro o organicznym kształcie w czarnej ramie podświetlane, które proponujemy to jeszcze inna interpretacja odbicia tęsknoty za matką naturą. Jak tafla wody żyje własnym życiem, odbija świat, ale pasuje do wszystkiego co ją otacza.  Czarna rama zamyka nadinterpretację i uspakajają aranżację wnętrza. A to tylko jedno z wielu naszych rozwiązań w kwestii luster organicznych.

Lustra o nieregularnym kształcie to klucz do unikalnego wnętrza

Kształty organiczne mają to do siebie, że pozwalają na własne wyobrażenie o odbiciach i tak świetną alternatywą jest lustro poziome w kształcie organicznym – Floppy. Świetnie zaskakuje, kiedy trzeba kontrastuje, ale też sprosta wymaganiu dopasowania się. Majstersztyk balansu formy i designerskiej „treści” lustra.

Lustra organiczne w naszym wykonaniu mają nie tylko różne kształty i formy, ale mogą mieć też różne wymiary. Tworzymy zgodnie z wymaganiami klienta, również tymi nietypowymi. Bo lustro o tak nietypowym kształcie nie może być zamknięte wyłącznie w typowych wymiarach. Nie taką filozofie luster organicznych przedstawiamy.

Lustra organiczne z naszej oferty to też sięgniecie do wzorców z natury w kwestii materiałów. Matka natura nie idzie na kompromisy i serwuje piękno w najwyższym wykonaniu, my również, dlatego wszystkie wykonane przez nas lustra tworzone są z tafli belgijskiego szkła o najwyższych standardach jakościowych, produkowanych tylko w europejskich hutach.

Lustro organiczne… dedykujemy wszystkim tym, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności harmonii, oryginalności i niedopowiedzianej, ale nowoczesnej estetyki w najwyższym standardzie.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Lustra asymetryczne to idea, która zrewolucjonizowała nasze postrzeganie przestrzeni i wzornictwa. Lustra o niestandardowych kształtach, nieoczywiste i łamiące standardy. Lustra asymetryczne, zyskały na popularności w miarę, jak rozwijano nowoczesne koncepcje wzornictwa i eksperymentowano z nietypowymi formami i kształtami. Dlatego nie mogło ich zabraknąć w propozycjach Lustra w Ramie.

Lustro asymetryczne to odbicie wyjątkowości

Wszyscy znamy tradycyjne lustra – prostokątne, owalne, okrągłe. Ale co, jeśli pragniesz czegoś więcej, czegoś unikalnego? Właśnie wtedy pojawia się asymetryczne lustro, które staje się prawdziwą perełką w świecie wzornictwa, odbija przestrzeń, ale też wyjątkowość, której szukasz.

Kształty niestandardowe

Asymetryczne lustra to prawdziwa gratka dla miłośników nietuzinkowych kształtów. Mogą przybierać formę kamieni, chmur, bądź innych nieregularnych kształtów, podobnych do kropli wody – to bardzo interesujące lustra w organicznym kształcie, które wyróżniają się na tle tradycyjnych rozwiązań. Takie lustro nie jest zarezerwowane wyłącznie dla miłośników trendów związanych z naturą lub miłośników nowoczesności. Świetnie odnajdzie się także we wnętrzach z nutą klasyki.

Lustra asymetryczne – duże możliwości aranżacji

Czasem koncepcja w wystroju wnętrza zakłada, żeby lustro było nie tylko oryginalne pod względem kształtu, ale również rozmieszczenia. Lustro asymetryczne daje duże możliwości aranżacyjnych i pozwala na tworzenie niecodziennych kompozycji. Wielkość jest kluczem do wyeksponowania wyjątkowego charakteru lustra i wnętrza. Dodatkowo można wybrać opcję oświetlenia lustra asymetrycznego. Takie lustro świetnie sprawdzi się jako oryginalna opcja dodatkowego oświetlenia w łazience. Poza tym sprawi, że lustro będzie wyglądać na ścianie bardzo lekko, jakby się unosiło.

Asymetryczne lustra do łazienki

Współczesne lustra do łazienki to nie tylko nietypowe propozycje kształtów, to również funkcjonalne rozwiązania w kwestii montażu. W przypadku luster asymetrycznych świetnym rozwiązaniem jest opcja przyklejenia ich do ściany. Lustra asymetryczne to innowacyjne rozwiązanie, które daje Ci wolność aranżacji, ale też gwarancje montażu nietypowego kształtu w sposób, który będzie Ci odpowiadał. Możesz zamieścić je w dowolnym miejscu, w taki sposób, by podkreślały wyjątkowość Twojej przestrzeni. Możliwe jest to dzięki opcji powieszenia lustra w pionie lub poziomie.

W naszej pracowni i sklepie Lustro w Ramie znajdziesz bogaty wybór luster asymetrycznych, które ożywią Twoją przestrzeń, a styl lustra i pozwoli Ci wyrazić własny, niepowtarzalny styl. Każde Lustro, które opuszcza naszą pracownię, jest wyjątkowe, bo wiemy, że Twoje wnętrze jest niepowtarzalne. Znajdź swoje lustro asymetryczne i odkryj naszą kolekcję na Lustro w Ramie.