Lustra organiczne, o nieregularnym kształcie

Nowoczesne wnętrza są wymagające, a współczesny design związany z wygodą, przytulnością i naturalnymi rozwiązaniami wymaga stylowego wyposażenia. Tęsknota za tym co naturalne dla nas odbija się we wnętrzach naszych domów i mieszkań również w lustrach o organicznym kształcie, którymi zainteresowanie rośnie z roku na rok. Kształt w tym przypadku ma znaczenie i to niebagatelne. Lustro organiczne, nieregularne, nieoczywiste jest tym elementem, który intryguje, a nasze wykończenie, dbałość o detale wraz z kształtem wymyka się wszelkim definicjom.

Bo łazienka, w której pojawia się lustro nieregularne podświetlane LED zyskuje wolność twórczą we wnętrzu. Lustro o organicznym kształcie w czarnej ramie podświetlane, które proponujemy to jeszcze inna interpretacja odbicia tęsknoty za matką naturą. Jak tafla wody żyje własnym życiem, odbija świat, ale pasuje do wszystkiego co ją otacza.  Czarna rama zamyka nadinterpretację i uspakajają aranżację wnętrza. A to tylko jedno z wielu naszych rozwiązań w kwestii luster organicznych.

Lustra o nieregularnym kształcie to klucz do unikalnego wnętrza

Kształty organiczne mają to do siebie, że pozwalają na własne wyobrażenie o odbiciach i tak świetną alternatywą jest lustro poziome w kształcie organicznym – Floppy. Świetnie zaskakuje, kiedy trzeba kontrastuje, ale też sprosta wymaganiu dopasowania się. Majstersztyk balansu formy i designerskiej „treści” lustra.

Lustra organiczne w naszym wykonaniu mają nie tylko różne kształty i formy, ale mogą mieć też różne wymiary. Tworzymy zgodnie z wymaganiami klienta, również tymi nietypowymi. Bo lustro o tak nietypowym kształcie nie może być zamknięte wyłącznie w typowych wymiarach. Nie taką filozofie luster organicznych przedstawiamy.

Lustra organiczne z naszej oferty to też sięgniecie do wzorców z natury w kwestii materiałów. Matka natura nie idzie na kompromisy i serwuje piękno w najwyższym wykonaniu, my również, dlatego wszystkie wykonane przez nas lustra tworzone są z tafli belgijskiego szkła o najwyższych standardach jakościowych, produkowanych tylko w europejskich hutach.

Lustro organiczne… dedykujemy wszystkim tym, którzy cenią sobie połączenie funkcjonalności harmonii, oryginalności i niedopowiedzianej, ale nowoczesnej estetyki w najwyższym standardzie.

Pokaż więcej Pokaż mniej