Lustra w srebrnej ramie

Srebrny to kolor, który kojarzy nam się ze szlachetnym kruszcem. Dzięki temu wiązany jest z luksusem, prestiżem i wyrafinowaniem. Aktualnie w trendach lustra w srebrnych ramach ustępują miejsca lustrom w złotych ramach. Mimo to styl glamour lub styl klasyczny nie obejdą się bez lustra w srebrnej ramie.

Połączenie srebrnej ramy i srebrnego lustra to połączenie idealne – monochromatyczny, ponadczasowy srebrny luksus.

Idealne także dlatego, bo lustro w srebrnej ramie dopasowuje się do wnętrza w taki sposób, że czyni je nowoczesnym i eleganckim. Psychologia barw mówi, że srebrny kolor wpływa na zdolności komunikacyjne i sprzyja wyrażaniu siebie, co w przypadku przeznaczenia lustra nie jest bez znaczenia.  Srebrna rama do lustra to też przedłużenie ozdobnego charakteru lustrzanej tafli odbijającej światło.

Srebro to metal szlachetny, więc jak inaczej spojrzeć na srebrną ramę lustra, jak nie w szlachetny sposób?

Ta szlachetność barwy zobowiązuje i dlatego w produkcji naszych luster używamy wyłącznie najwyżej jakości szkła i komponentów, które odpowiadają srebrnemu wyzwaniu.

Srebrne ramy lustra świetnie realizują szlachetność pochodzenia i wnoszą do wnętrz pewne zasady. Rewelacyjnie pracują, odbijają światło i dopełniają kolory z palety barw, są też bardziej neutralne niż lustra w złotej ramie. Wnoszą do wnętrz nutę elegancji. Bez znaczenia czy są to lustra w srebrnej ramie w stylu klasycznym, czy minimalistyczne lustra w wąskich, lustrzanych ramach. Srebrna, połyskująca rama zawsze będzie wyglądać szykownie we wnętrzu.

W dodatku srebrne ramy doczekały się swoich innowacji, które znajdziesz też w naszej ofercie. Innowacja to lustro w srebrnej lustrzanej ramie. Wysoka, srebrna rama potraktowana „o krok” dalej to interpretacja designerów, która cieszy się niesłabnącą popularnością, a dla nas jest nieustającym wyzwaniem, które zachwyca.

Wytwarzamy lustra, w których rama lustrzana jest cienka i takie, które mają grubszy obrys ramy. Zazwyczaj oferowane przez nas lustrzane ramy są to chromowane wykończenia. To powoduje, że takie lustro jest esencją elegancji, z nieco ostrzejszym charakterem. Lustro w lustrzanej grafitowej ramie polecamy do wnętrz w stylu glamour, albo bardzo surowych i ascetycznych pomieszczeń, w których liczy się efekt przestrzeni. Style takie jak angielski, klasyczny czy modern glam są również dobrym tłem dla luster w srebrnej ramie.

Niezależnie od interpretacji lustra w srebrnych ramach świetnie komponują się z surową ścianą z cegły w hallu, czy z bielą dużych powierzchni salonu. Komponowanie się tego lustra z surowością szarych, betonowych podłóg to niepowtarzalny szyk wnętrza w stylu new modern.

Lustro i srebro, duet wymarzony.

Jeśli i Ty marzysz o lustrze w srebrnej ramie, obok, którego nie da się przejść z obojętnością, zapraszamy do naszej oferty, a jeśli w ofercie naszego sklepu nie znajdziesz nic w swoich standardach, to zapraszamy do kontaktu, pracujemy również z nietypowymi zleceniami i wymiarami.

Pokaż więcej Pokaż mniej