Lustra w białej ramie

Nowoczesne wnętrza coraz częściej zaczerpują z inspiracji jasnymi barwami. Dodatki w kolorze bieli to połączenie nowoczesności z klasycznym i wdzięcznym stylem. Oferowane lustra to ukłon w stronę wielu modnych obecnie stylów wnętrzarskich, które łączy jeden spójny element – biel.

Lustra oferowane są w okrągłych i prostokątnych ramach, które godnie reprezentować będą najnowsze trendy. Lustra w cienkich ramach idealnie będą pasować do stylu skandynawskiego, nowoczesnego, industrialnego czy modern. Grubsze, bardziej ozdobne ramy idealnie wpasują się we wnętrza w stylu prowansalskim, klasycznym, shabby chic czy glamour. Ramy i szkła wykonane są z najwyższej klasy materiałów odpornych na wilgoć i korozję. Lustra dostosowane są do estetycznego powieszenia lub oparcia o ścianę. Dostępne są również lustra podświetlane w białej ramie.

Lustra w białej ramie w pełni sprawdzą się w łazience, przedpokoju, holu, salonie, sypialni czy garderobie. Biel nie jest barwą sezonową –  to kolor, który z racji swojej uniwersalności zawsze będzie w modzie i zawsze będzie pozytywnie odbierany. To również odcień, do którego bardzo łatwo dopasować wszelkiego rodzaju dodatki.