Lustra w białej ramie

Jasne barwy rządzą światem wystroju naszych wnętrz od kilku sezonów. Biel – jasna, czysta, powiększająca, wzmocniona lustrem w białej ramie, zyskuje dodatkowe wizualne przestrzenie. To właśnie lustro w białej ramie, skromne w swojej sile potrafi zaczarować niejedną przestrzeń. W zestawieniu z modnym stylem skandynawskim we wnętrzach lub też jego odmianami daje wrażenie oddechu i harmonii z jasnymi i białymi płaszczyznami i dodatkami. Biała rama lustra jest zabawą konwencją, która „oszukuje” oko, bo biała rama lustra prawie znika w jasnej przestrzeni, a jednocześnie daje efekt budowania struktur 3D.

W zestawieniu z kolorami stylu boho lustra z białą ramą rysują geometrię wnętrza. Lustra prostokątne w białej ramie, wyrysują na kolorowych ścianach mozaikę, a lustra w białej ramie podświetlane LED zapewnią efekt trójwymiarowości przestrzeni.

Zadania luster w białej ramie są wyjątkowe, a wszystko pozostaje jedynie kwestią wyboru kształtu, no i trochę kwestią wyobraźni…, która w przypadku lustra z białą ramą może być nieograniczona. I taka jest w naszym sklepie.

Bardzo doceniamy siłę i charakter luster „okutych” w białe oprawy i dlatego w naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze opcje i wersje.

Lustra w grubych, białych ramach świetnie komponujące się ze stylem prowansalskim lub angielskim. Lustra o nieregularnym kształcie bardzo korespondują z wygodnym wystrojem eco. Lustro arkadowe w białej ramie to jeden z lepszych wyborów do przytulnego wnętrza w stylu japandi czy też boho. Z kolei lustro owalne w białej ramie to doskonały dodatek do wnętrz w stylu skandynawskim. Moglibyśmy wymieniać tak długo i dużo, bo….

biały kolor powoduje, że ciężko nam się ograniczać. Widzimy potencjał bieli i dlatego nasze ramy i szkła to najwyższej jakości materiały, które nie pozwalają wilgoci i korozji na zakłócenie harmonii lustra z białą ramą.

Przez ten potencjał, który tętni w zestawieniu lustra i bieli możemy proponować w naszej ofercie różne opcje i rozwiązania, które sprawdzą się jako lustro w łazience, lustro w przedpokoju, czy salonu, ale też właśnie dlatego,  jeżeli marzy Ci się lustro w białej ramie do łazienki w stylu skandynawskim, w wąskiej minimalistycznej ramie, albo w szerokiej i zdobionej ramie w stylu prowansalskim – to  zapraszamy do naszego sklepu, nie tylko po stałą ofertę, ale również na konsultację, jeżeli masz nietypowe wymagania związane z wymiarem Twojego lustra w bieli.

Pokaż więcej Pokaż mniej