Lustra minimalistyczne

Styl minimalistyczny jest bardzo popularnych w urządzaniu wnętrz. Charakteryzuje się prostotą i jak najmniejszą ilością zbędnych szczegółów, co przekłada się na uniwersalność i dowolność w doborze dodatków.

Lustra minimalistyczne w kunsztowny i subtelny sposób podkreślą elegancję pomieszczenia. Dodadzą mu również uspokajającego chłodu, przestrzenności i dozy nowoczesności. Lustra dostępne są w prostokątnych, okrągłych, owalnych i arkadowych ramach w kolorze czerni, złota, srebra i bieli. Każde lustro można zamówić w dowolnym rozmiarze – dostępne są również lustra z podświetleniem. W kategorii znajdują się również lustra z dekorami oraz bez ram. Każde lustro wykonane jest z najwyższej klasy szkieł belgijskich i ram odpornych na wilgoć i korozję. Oferowane produkty są przystosowane do estetycznego montażu na ścianie.

Minimalizm to wyszukany brak przesady. Oferowane lustra podkreślą klasę i elegancję w pomieszczeniach takich jak łazienki, garderoby, hole, salony czy korytarze. Ich niewątpliwym atutem jest fakt, że nie są one wymagające i restrykcyjne pod kątem stylistyki wnętrza – będą pasować wszędzie.

Pokaż więcej Pokaż mniej