Lustra do przedpokoju i na korytarz

Przedpokój to  pierwsza przestrzeń, z którą mamy kontakt po wejściu do mieszkania i z którą mają kontakt Twoi goście. Przestrzeń komunikacyjna, przestrzeń w której wbrew pozorom spędzamy wiele chwil z dnia. Właśnie dlatego przedpokój bywa wymagającym pomieszczeniem.

Jest bardzo funkcjonalny i bardzo wymagający. To właśnie są dwa powody, dla których  lubimy tworzyć propozycje luster do przedpokoju. Warto poświęcić im uwagę i warto zastanowić się jakie lustro w przedpokoju będzie witać Twoich gości i domowników.

Mówiąc: „jakie”, mamy na myśli nie tylko kształt, czy kolor ram, ale też jakość materiałów. I tu nie idziemy na kompromisy. Nie sięgamy po bylejakość. Tworzymy reprezentacyjne pomieszczenie, więc czujemy odpowiedzialność i dbamy o nie tylko dobre wzornictwo, ale i o zastosowanie dobrych materiałów, wysokiej jakości belgijskiego szkła i solidnych wytrzymałych zaczepów. Tworzymy dobrze skrojone, reprezentacyjne lustra do przedpokoju.

Duże lustro do przedpokoju – optycznie powiększ przestrzeń i dodaj elegancji

Lustra do przedpokoju nie mogą być małe i takich jako specjaliści nie polecamy. Wnętrze, które jest niedoświetlone, często bez okien, zasługuje na kunsztowne piękne lustro, które odpowiednio umocowane odbije nawet drobne smugi światła i dodatkowo doświetli pomieszczenie.

A tam, gdzie nawet o najmniejszych smugach światła nie ma mowy, dodatkowo pomocne mogą być lustra podświetlane. Tworzymy je w naszej pracowni w różnych wersjach: lustra podświetlane w złotych ramach, lustra podświetlane w czarnych ramach, czy lustra podświetlane bez ram, a to tylko niektóre nasze propozycje.

Lustra w przedpokoju mają też jeszcze jedną funkcję – są dekoracją wnętrza. Przy ascetycznej przestrzeni, jasnych barwach i modnym stylu skandynawskim możesz zaszaleć z lustrami do przedpokoju, które będą nieco bardziej ozdobne. W naszej ofercie znajdziesz połączenie dobrego smaku i odrobiny artystycznego szaleństwa miedzy innymi w propozycji lustra w czarnej ramie – Wavy. To propozycja minimalistyczna, ale nieco z „przymrużeniem oka”.

Nowoczesne lustra do przedpokoju w różnych kształtach

W całej ofercie luster do przedpokoju znajdziesz wszystkie kształty, jakie mogliśmy zaproponować: od geometrycznych, przez interpretacje klasyki, po niewymuszone kształty organiczne.

Wszystkie lustra, których kształt na to pozwala, dają możliwości montażu w pionie i w poziomie. Tym prostym zabiegiem koncepcyjnym otwieramy kolejne drzwi aranżacyjne. Lustra do korytarza w układzie pionowym to patent na zagospodarowanie przestrzeni przy półce na buty, czy  siedzisku. Opcja pozioma, to dopełnienie przestrzeni nad komodą korytarzową, czy konsolą.

O lustrach do przedpokoju możemy mówić długo i bardzo opisowo, bo lubimy pomagać zaaranżować przestrzenie wymagające i w pewny sensie jest w tym nasza pasja. Dlatego zapraszamy dla naszej oferty, bo tu znajdziesz lustra dobrze pomyślane, precyzyjnie wykończone, pasujące do Twojego przedpokoju. A jeżeli masz inne wymiary i wymagania od tych proponowanych, to zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Pokaż więcej Pokaż mniej