Do przedpokoju

Przedpokój to pierwsze miejsce, z którym ma się do czynienia po wejściu do domu. Nie dziwi więc fakt, że powinno być ono dobrze oświetlone, przestrzenne i stylowe. W naszej ofercie znajdują się lustra do przedpokoju w dowolnych, wybranych przez klienta rozmiarach.
Oferujemy lustra okrągłe, owalne, prostokątne i arkadowe, w ramach oraz bez ram. Dostępne są również lustra z funkcją podświetlenia. Nasze produkty to zarys stylistyczny pasujący do wnętrz tworzonych w nurcie minimalistycznym, nowoczesnym, eklektycznym, skandynawskim, industrialnym, art deco czy glamour. Nasze lustra do przedpokoju wyprodukowane z najwyższej jakości szkieł belgijskich i ram odpornych na działanie korozji. Dowolność rozmiarów sprawia, że aranżacja jest jedynie kwestią wyobraźni i doboru stylu.
Lustra dostosowane są do montażu w poziomie i pionie. W położeniu poziomym świetnie będą prezentować się nad komodą czy konsolą. Natomiast lustra w układzie pionowym bardzo dobrze sprawdzą się przy półce na buty lub jakimś siedzisku. Odpowiednio dobrany rozmiar lustra sprawi, że w lustrze będzie widać całą sylwetkę. Jeżeli mamy mało miejsca, możemy wybrać węższe lustro. Wystarczy lustro o wymiarach 40 cm x 140 cm, aby móc swobodnie się w nim przejrzeć. Należy jednak pamiętać, aby móc się swobodnie obejrzeć w całości należy delikatnie się cofnąć. Dostępne są również lustra stojące, które można oprzeć o ścianę. Dla miłośników obłych kształtów mamy szeroki wybór luster okrągłych w ramach. Doskonale sprawdzą się nad konsolą, komodą lub szafką na buty.

Pokaż więcej Pokaż mniej