Lustra do przedpokoju i na korytarz

Zastanawiałeś się nad tym, dlaczego przedpokój, zdarza się często urządzać na końcu i z mniejszą uwagą? My w naszej pracowni luster mamy wyjątkowe miejsce dla luster do przedpokoju. Przecież przedpokój to miejsce, reprezentacyjne. Dlatego warto zaaranżować lustra do przedpokoju, które będą spektakularnie zdobić przestrzeń, jak dobrane kolory ścian czy podłóg.

Przedpokój to  pierwsza przestrzeń, z którą mamy kontakt po wejściu do mieszkania i z którą mają kontakt Twoi goście. Przestrzeń komunikacyjna, przestrzeń w której wbrew pozorom spędzamy wiele chwil z dnia. Właśnie dlatego przedpokój bywa wymagającym pomieszczeniem.

Jest bardzo funkcjonalny i bardzo wymagający. To właśnie są dwa powody, dla których  lubimy tworzyć propozycje luster do przedpokoju. Warto poświęcić im uwagę i warto zastanowić się jakie lustro do przedpokoju będzie witać Twoich gości i domowników.

Mówiąc: „jakie”, mamy na myśli nie tylko kształt, czy kolor ram, ale też jakość materiałów. I tu nie idziemy na kompromisy. Nie sięgamy po bylejakość. Tworzymy reprezentacyjne pomieszczenie, więc czujemy odpowiedzialność i dbamy zastosowanie dobrych materiałów, wysokiej jakości belgijskiego szkła i solidnych wytrzymałych zaczepów. Tworzymy reprezentacyjne lustra do przedpokoju.

Duże lustro do przedpokoju – optycznie powiększ przestrzeń i dodaj elegancji

Lustra do przedpokoju nie mogą być małe i takich jako specjaliści nie polecamy. Wnętrze, które jest niedoświetlone, często bez okien, zasługuje na kunsztowne piękne lustro, które odpowiednio umocowane odbije nawet drobne smugi światła i dodatkowo doświetli pomieszczenie.

A tam, gdzie nawet o najmniejszych smugach światła nie ma mowy, dodatkowo pomocne mogą być lustra podświetlane. Tworzymy je w naszej pracowni w różnych wersjach: lustra podświetlane w złotych ramach, lustra podświetlane w czarnych ramach, czy lustra podświetlane bez ram, a to tylko niektóre propozycje naszych projektantów.

Lustra do przedpokoju mają też jeszcze jedną funkcję – są dekoracją wnętrza. Przy ascetycznej przestrzeni, jasnych barwach i modnym stylu skandynawskim możesz zaszaleć z lustrami do przedpokoju, które będą nieco bardziej ozdobne. W naszej ofercie znajdziesz połączenie dobrego smaku i odrobiny artystycznego szaleństwa miedzy innymi w propozycji lustra w czarnej ramie w kształcie beczki – Barrel. To propozycja minimalistyczna, ale nieco z „przymrużeniem oka”.

Nowoczesne lustra do przedpokoju w różnych kształtach

W całej ofercie luster do przedpokoju znajdziesz wszystkie kształty, jakie mogliśmy zaproponować: od geometrycznych, przez interpretacje klasyki, po niewymuszone kształty organiczne.

Wszystkie lustra, których kształt na to pozwala dają możliwości montażu w pionie i w poziomie. Tym prostym zabiegiem koncepcyjnym otwieramy kolejne drzwi aranżacyjne. Lustra do korytarza w układzie pionowym to patent na zagospodarowanie przestrzeni przy półce na buty, czy  siedzisku. Opcja pozioma, to dopełnienie przestrzeni nad komodą korytarzową, czy konsolą.

O lustrach do przedpokoju możemy mówić długo i bardzo opisowo, bo lubimy pomagać zaaranżować przestrzenie wymagające i w pewny sensie jest w tym nasza pasja. Dlatego zapraszamy dla naszej oferty, bo tu znajdziesz lustra dobrze pomyślane,  precyzyjnie wykończone, pasujące do Twojego przedpokoju. A jeżeli masz inne wymiary i wymagania od tych proponowanych, to zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Pokaż więcej Pokaż mniej