Nowości

Współczesne trendy, mody, kształty to dla nas druga strona lustra, którą codziennie na nowo odkrywamy. Dzięki zmianom w świecie designu, my w świecie luster nieustannie czujemy twórczy zapał i biegniemy za „białym królikiem” pomysłów, inspiracji i wizji klientów, przez to nasza oferta wciąż rośnie i pojawiają się w niej kolejne nowe modele luster.

Wynika to zarówno z trendów w projektowaniu luster, ale i naszej ciekawości, uważności i otwartości głów na nietypowe lustra. Przy każdym nowym koncepcie zadajemy sobie to pytanie: co nowego może zaproponować tafla szkła pokrytego od spodu warstwą srebra, mająca właściwości odbijania się przedmiotów? I za każdym razem odpowiadamy na to pytanie nowym pomysłem, nietypowym lustrem, czy ciekawym rozwiązaniem dla lustra w ramie. Dlatego lubimy zadawać sobie to pytanie. Za każdym razem odpowiedzią jest lustro, które możemy prezentować w ramach nowości w ofercie luster, które oddajemy klientom.

Wiemy, że inspiracje i wzornictwo nigdy się nie wyczerpie, dostarczając nam całej gamy nowych rozwiązań. Korzystamy z wszystkich inspiracji i projektujemy klasyki z nutką nietypowości, lustra w kształtach organicznych, zupełnie nowe modele luster, które tylko pozornie są nie do przeprojektowania. Sięgamy po design i przenosimy go na drugą stronę lustra, aby połączyć dwa w jedno i oddać nowe, czasami innowacyjne wersje cudownego wynalazku, dzięki któremu każdego dnia możemy spojrzeć sobie w oczy, uśmiechnąć się do swojego odbicia, pobyć jakoś tak bliżej samemu ze sobą.

Tworząc nowe lustra, nietypowe lustra, czy tuningując lustra klasyczne, lustra do łazienki, czy lustra do salonu sięgamy do łacińskiego mirari, czyli „dziwić się, podziwiać”. To właśnie podstawa naszej filozofii luster, filozofii pracy i projektowania.

Z taką filozofią i fascynacjami oddajemy klientom kolejne nowości, które odzwierciedlają nasze podejście do kolejnych propozycji i kolejnych innowacji w tych codziennych, ale wyjątkowych przedmiotach.

Pokaż więcej Pokaż mniej