Lustra w stylu nowojorskim

Lekka nuta nonszalancji to cecha, która w szczególny sposób charakteryzuje styl nowojorski. Zamiłowanie do ponadprzeciętności z jednoczesnym podkreśleniem klasyki sprawia, że urządzone w tym nurcie wnętrza są jedyne w swoim rodzaju, a zarazem uniwersalne.

Proponowane lustra w stylu nowojorskim dostępne są w ramach prostokątnych z ostrymi i miękkimi rogami oraz arkadowych. Chromowane i głębokie ramy podkreślą nowoczesny charakter wnętrza, zaś lustra w ornamentowych, grubych ramach podkreślą nutę klasyki w każdej sypialni, przedpokoju czy salonie. Będą pasować do charakterystycznych dla nowojorskiego stylu dodatków takich jak welurowe kanapy, miękkie dywany w geometryczne wzory czy ozdobne żyrandole. Lustra dostępne są w kolorze czerni, złota oraz srebra wykończone w macie lub na wysoki połysk. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości belgijskich szkieł i odpornych na działanie korozji ram. Dostępne w dowolnych rozmiarach i odpowiednio przygotowane do montażu na ścianie lub oparcia o ścianę.

Nawiązanie nici stylistycznej spójności pomiędzy klasyką, nowoczesnością i dozą zadziorności sprawia, że wnętrza udekorowane w stylu nowojorskim będą niesztampowe i oryginalne.

Pokaż więcej Pokaż mniej