Lustra w stylu nowojorskim

Big Apple, Nowy Jork, miasto marzeń, z własnym określonym stylem. Styl nowojorski to połączenie elegancji, wyrafinowania i miejskiego szyku, które charakteryzują pulsujące życie miasta. I takie ma być lustro w stylu nowojorskim.

Lustra nowojorskie – pełne klasycznych elementów

Zainspirowane ikonicznymi apartamentami na Manhattanie, pełne klasycznych elementów i nawiązań do industrialnego charakteru miasta. Luksusowe lustra nowojorskie ozdabiają i odbijają przepych i wyrafinowanie wnętrz.

Nasze lustra w stylu nowojorskim wprowadzają do Twojego wnętrza niepowtarzalną elegancję i charakter miejskiego luksusu. Są zarówno funkcjonalne, jak i dekoracyjne. Odpowiadają na współczesne trendy we wnętrzach. Dzięki swojemu unikalnemu designowi, lustro w stylu nowojorskim dodaje głębi i optycznie powiększa przestrzeń.

Styl nowojorski kształtował się we wnętrzach poprzez wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i tego trzymamy się w Lustro w Ramie wykonując lustra. Styl nowojorski realizujemy używając belgijskich tafli lustrzanych, wysokiej jakości ram i solidnych zaczepów. Używamy wydajnych taśm LED oraz zasilaczy w lustrach podświetlanych. Ich trwałość i estetyka są niezwykle istotne, ponieważ wpływają na całokształt aranżacji. Dodają wnętrzom niezwykłego blasku oraz zapewniają komfort długiego użytkowania.

Lustra w stylu nowojorskim – idealnie współgrają z różnorodnymi stylami

Lustro w stylu nowojorskim koresponduje z wieloma innymi stylami wnętrzarskimi, takimi jak: industrialny, eklektyczny czy art deco, tworząc niezwykłe kompozycje. Dla wnętrz lżejszych proponujemy lustro w stylu Hampton. Z zaokrąglonymi rogami, ciekawymi ramami dopasują się wszędzie tam, gdzie miejskość i relaks muszą ze sobą współistnieć.
Przekraczając granice stylu nowojorskiego, lustra wnoszą nie tylko piękno do wnętrza, ale również mają praktyczne znaczenie. Odpowiednio umieszczone w pomieszczeniu, odbijają światło, dodając przestrzeni jasności i optycznego powiększenia.

Zapraszamy Cię do wyboru luster w stylu nowojorskim z naszej stałej oferty, gdzie znajdziesz wiele wspaniałych modeli do wyboru. Wybierz lustro, które najbardziej odzwierciedla Twój gust i dodaj odrobinę nowojorskiego uroku do swojego wnętrza. Jesteśmy gotowi podjąć współpracę i stworzyć lustro w tym stylu na specjalne życzenie.

Pokaż więcej Pokaż mniej