Lustra nowoczesne

Nowoczesność polega na patrzeniu w przyszłość, ale również odnajdywaniu klasycznych, pięknych form z przeszłości i nadawaniu im drugiego życia. To pilnowanie, aby to co piękne nie zostało zapomniane. Nie dziwi więc fakt, że nowoczesne wnętrza to również bogate zdobienia i wyrafinowane dodatki.

Podążając za najnowszymi trendami tworzymy lustra pasujące do nowoczesnych wnętrz, a nowoczesność ta może objawiać się w stylu minimalistycznym, industrialnym, ale również klasycznym, vintage czy art deco. Oferujemy nowoczesne lustra owalne, okrągłe, prostokątne oraz arkadowe. Wszystkie tworzone są z najwyższej próby materiałów i szkieł. Prezentowane produkty dostępne są w dowolnych formatach – od małych pasujących do toaletek i łazienek, po duże, które sprawdzą się w sypialni, holu czy nowoczesnym korytarzu.

Dostępne są również lustra z funkcją dyskretnego i estetycznego podświetlenia. Każdy produkt przystosowany jest do montażu na ścianie. Nowoczesny powiew dzięki atrakcyjnemu i eleganckiemu dodatkowi rozświetli pomieszczenie i doda mu urokliwej przestrzeni.

Pokaż więcej Pokaż mniej