Lustra w czarnej ramie

Czerń: jedni ją kochają, inni podchodzą do czerni we wnętrzu z dużym dystansem.

My wiemy jedno: czerń i tafla lustra potrafią ze sobą tak doskonale współgrać i robić z wnętrzem takie rzeczy, o których nikomu się nie śniło. I lustro w czarnej ramie zawsze nas zachwyca i zaskakuje. Głównie tym, jak czarna rama może rządzić aranżacją wnętrz. Lustra w czarnej ramie to uniwersalne połączenie, które nie wychodzi z mody.

I trochę z naszymi lustrami w czarnej ramie jest tak, jak mawiał Giorgio Armani: „elegancja nie polega na tym, żeby być zauważonym, ale na tym, aby być zapamiętanym”.

To jest zasada, której się trzymamy zamykając nasze lustra w czarnych ramach. Nawet najskromniejsze i najmniejsze lustro prostokątne włożone w czarną ramę staje się formą stylu. Lustro w czarnej ramie z wąskim rantem, lustro okrągłe w czarnej wąskiej ramie, lustro owalne w czarnej ramie czy lustro w czarnej klasycznej ramie, niezależnie od stylu, w aranżacji wnętrza wydobywa jego charakter, klasę, czy niebagatelny szlif.

To dlatego czarna rama do lustra, podobnie jak elementy wyposażenia, dodatki do domu od wielu sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością

Uwielbiamy „zamykać” lustra w czerń, bo czerń tak w modzie, jak i wystroju wnętrz to niepodważalny klasyk, który jest jak skromny kameleon. Co prawda nie wprowadza koloru, ale czerń dopasowuje się i zakrada do aranżacji wnętrzarskich, niezależnie od ich charakteru porządkując chaos, nawet w najbardziej eklektycznym wydaniu.

Nęcąca czarna rama i lustro to połączenie dla nas idealne, a za ideałem musi stać jakość. Inaczej jakoś tego nie czujemy, nie widzimy.

Dlatego lustro w czerni, w naszym wydaniu, to: dobre wzornictwo, belgijskie szkło, najwyższa półka jakości materiałów i… wszelkie współczesne rozwiązania, w tym zachwycające lustra w czarnej ramie podświetlane LED.

Dlatego polecamy się wszystkim tym, którzy chcą nadać wnętrzom klasy, szyku, poszukać we wnętrzu organizacyjnego ładu czy kompromisu pomiędzy funkcjonalnością i klasą. Polecamy naszą ofertę również tym z Państwa, którym nie po drodze ze standardowymi wymiarami. Takim wyzwaniom i wymiarom również stawiamy czoła, dbając o ich jakość.

Pokaż więcej Pokaż mniej