Lustra w czarnej ramie

Czerń to jedna z najbardziej eleganckich i uniwersalnych barw. Nic więc dziwnego, że dodatki, dekoracje i elementy wyposażenia domu w tym kolorze cieszą się ogromną popularnością. To kompromis pomiędzy wyrafinowaniem, klasą oraz funkcjonalnością i umiejętnością wpasowania się w każde wnętrze.

Ta uniwersalność nie musi być opłacona stratą stylu i urody. Wręcz przeciwnie. Oferowane lustra w czarnych ramach to pełne wdzięku formy, które pasują do modnych wnętrz tworzonych w stylu industrialnym, skandynawskim, klasycznym, nowoczesnym, art deco, nowojorskim czy glamour. W ofercie znajdują się lustra w okrągłych, owalnych, arkadowych i prostokątnych ramach. Wszystkie wykonane są z najwyższej klasy materiałów odpornych na działanie korozji i wilgoci. Zwierciadła tworzone są z najlepszej jakości belgijskich szkieł. Lustra dostępne są w prostych, cienkich i minimalistycznych ramach, jak również w grubszych i bardziej ozdobnych.

Ponadczasowe kształty i barwa, która nigdy nie wychodzi z mody to doskonała i uniwersalna dekoracja przedpokoju, salonu, sypialni, garderoby czy łazienki. Czerń to elegancja i stonowanie, które bez względu na rodzaj i styl pomieszczenia zawsze będzie estetycznym i przyjemnym wrażeniem wizualnym. Czerń to również barwa, która nie podąża za trendami, ponieważ to ona te trendy wyznacza.