Lustra w drewnianej ramie

Drewno jest materiałem szczególnym. Jego wyjątkowy charakter chyba najbardziej wychodzi w pracy z drewnem wymagającym, z którym uwielbiamy pracować – czyli twardym i szlachetnym dębem. To z nim bardzo często mamy kontakt w naszej pracowni, tworząc wyjątkowe połączenie, czyli lustra w drewnianej ramie.

Wyjątkowość z jaką lubimy obcować to zamykanie kruchości szkła w objęciach twardych i mocnych dębowych ram. I mimo że, jesteśmy twardo stąpający po ziemi, to trudno nie dostrzec w tym połączeniu materiałów nuty romantyzmu.

Lustro w ramie drewnianej jak element wyposażenia łazienki?

Lustro w ramie w kolorze dębu jest trochę jak kameleon. Doskonale dopasowuje się do wszelkich delikatniejszych stylów wystroju: rustykalnego, skandynawskiego, czy prowansalskiego. Jeżeli marzy Ci się ciepły minimalizm w łazience, to idealnym rozwiązaniem będzie właśnie lustro w drewnianej ramie do łazienki. Nie, nie musisz się obawiać o kapilarność drewna. Zazwyczaj jest zabezpieczane i impregnowane, więc bez problemu może służyć jako lustro łazienkowe

Lustro z drewnianą ramą – dekoracyjny strzał w dziesiątkę.

Dąb inspiruje nie tylko nas, również architektów i użytkowników. Inspiruje tym, że jest rozwiązaniem ponadczasowym. Nawet przy zmianie wystroju wnętrza jasny dąb w ramie lustra sprawdzi się uniwersalnie.

Dąb, to jeden z najtwardszych rodzajów drewna i ten twardy charakter akcentujemy w naszych lustrach drewnianych. Dlatego proponujemy głównie proste formy i lustro prostokątne w głębokiej ramie w kolorze dębu. Takie lustro, stojące lub wiszące, sprawi, że Twój przedpokój zyska stylową i dekoracyjną aranżację.

Duże lustro, drewniana rama

Niewątpliwie rama dębowa to jakość na lata, a my staramy się również o podobną jakość zwierciadła wytwarzając nasze lustra z najwyższej jakości belgijskiego szkła i wykonania- wyposażając nasze okute w naturę tafle w oświetlenie LED, czy stabilne i mocne zaczepy do zawieszenia.

Nasze autorskie kolekcje powstają we współpracy z klientami. Owszem, znajdziesz w naszej ofercie standardowe produkty, ale lustra w dębowej ramie na zamówienie to jedno z tych zadań, nad którymi lubimy pracować. Dlatego jeżeli masz niestandardowy wymiar, nietypowe wyobrażenie o kształcie lustra, a może lustro w drewnianej ramie z półką, to zapraszamy do wspólnego projektowania. Razem stworzymy idealne dla ciebie połączenia, które daje wysokiej jakości tafla szkła i rama dębowa.

Lustro w drewnianej ramie – retro elegancja

Jeżeli naturalny styl dębu w połączeniu z lustrem jest Ci bliski, to zapraszamy do naszej oferty po ten ponadczasowy, praktyczny dodatek.  Jego jakość opiera się o twardość i wytrzymałość dębu, którego szlachetny charakter pozostanie w Twoich wnętrzach na długo.

My zadbamy o to, żeby staranna dłoń naszych twórców oddała w Twoje użytkowanie lustro drewniane o którym marzysz.

Zapraszamy na zakupy, do kontaktu i rozmowy, w której zawsze postaramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria do najnowszych wymagań naszych klientów.

Pokaż więcej Pokaż mniej