Lustra stojące

Jest w lustrach stojących zamknięta pewna nonszalancja i zadziorność. Lustra te są inspirowane dawnymi lustrami tzw. tremo.

Lustra stojące, piękne i użytkowe, goszczą niezobowiązująco w przestrzeni przedpokoju i wprowadzają nutkę polotu i szyku.

Lustra oparte o ścianę nienachalnie domykają przestrzeń wprowadzając do niej kontrolowany chaos. Niewątpliwą zaletą luster, które można postawić na podłogę jest ich potencjał w wystroju przestrzeni. Poza tym ta forma lustra dopełni przestrzeń nie tylko przedpokoju. Lustro stojące na podłodze to świetne rozwiązanie do sypialni, czy garderoby. Świetnie sprawdzi się jako lustro do pokoju nastolatki, niezależnie od jego wystroju.

Ich niekwestionowaną zaletą jest niespotykanie duża dowolność aranżacyjna. Zależne są jedynie od wyobraźni właściciela wnętrza, a ta, jak wiadomo jest nieograniczona. Lustro oparte o ścianę tuż przy oknie, pięknie pracuje ze światłem i doświetla wnętrze. Zaaranżowane w korytarzu, nawet przy małej przestrzeni potrafi optycznie ją powiększyć.

Odkryj urok luster wolnostojących inspirowanych lustrami tremo

W pracowni Lustro w ramie lubimy tworzyć lustra do oparcia o ścianę. Prawdopodobnie dlatego, że widzimy w nich dobre emocje. Wpisany pewien romantyzm, odrobinę szaleństwa, niekwestionowaną użyteczność.

We wszystkich proponowanych przez nas lustrach stojących odnajdziesz zamierzoną prostotę oraz inspirację lustrami tremo.

Lata praktycznego tworzenia luster do oparcia, dało nam wiedzę. Wiemy, że najlepiej sprawdzają się kiedy mają proste, uniwersalne formy lub kiedy są naprawdę dużych rozmiarów. Taką propozycją w naszej ofercie jest lustro Puffy Long. To lustro do postawienia, które wprowadzi nutkę vintage i klimat retro elegancji.  Ten model, wbrew pozorom pasuje do nowoczesnych aranżacji.

Wszystkie lustra do oparcia o ścianę w naszej pracowni wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. W tym przypadku nie można pozwolić sobie na bylejakość. Dlatego w naszych lustrach spotkasz belgijskie szkło, solidne komponenty o długiej żywotności oraz drewniane ramy pochodzące od renomowanych europejskich producentów. Dodatkowo w tej kategorii znajdziesz też lustra z diodami LED.

Produkowane przez nas lustra do oparcia o ścianę, na życzenie klienta mogą być wyposażone w zaczepy do powieszenia. Wiemy, że przeznaczenie luster może ulegać zmianie, tym samym dajemy klientom możliwość zmian aranżacyjnych, bez konieczności nieestetycznego kombinowania, dokupowania zaczepów, czy po prostu zmiany lustra. Inwestujemy w długoterminowe użytkowanie.

Lustra inspirowane lustrami tremo, czyli te do postawienia na podłodze to „królowie przestrzeni”. W pracowni Lustro w ramie mamy w ofercie dużo różnych propozycji tego typu luster. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, a jeżeli nie znajdziesz odpowiednich wymiarów – skontaktuj się z nami. Wykonujemy lustra na specjalne i każde nietypowe zamówienie.

Pokaż więcej Pokaż mniej