Lustra nad komodę

Lustra nad komodę czy też bufet są niezbędne w każdym stylowym pomieszczeniu, ponieważ prócz czysto funkcjonalnej roli, będą ozdobą i dekoracją każdej przestrzeni, dopełnieniem kunsztownej stylistyki i optycznym powiększeniem przestrzeni.

Chociaż współcześnie niezmiennie lubimy we wnętrzach i lustrach nowoczesną prostotę, nie znaczy to, że bogatsze aranżacje wnętrz są passe. Wręcz przeciwnie, wracamy do trendów z dawnych lat, takich jak lustra nad komodę, ptasie wzory, czy koronkowe dodatki do wnętrz.

Niekwestionowanym trendem wnętrzarskim jest styl grandmilenials, a my oferując lustra nad komodę wyciągamy rękę do miłośników tego bogatego, ale pięknego i ciepłego stylu.

Część oferty stanowią lustra dekoracyjne, które znakomicie odnajdą się we wnętrzach urządzonych we wszystkich ozdobnych stylach, nie tylko grand millenials.

Lustro w salonie nad komodą – elegancja i przestrzeń

Wśród mieszanek mebli, eklektyzmie kolorów i struktur świetnie odnajdują się zarówno ozdobne formy luster, jak też lustra proste, minimalistyczne. To one przełamują bogato wykończone wnętrze, robiąc piorunujący efekt.

My polecamy lustro w złotej ramie Flossy, gdzie w tradycyjnie pojętą geometrię włożyliśmy odrobinę finezji stylu grand. Ścięliśmy rogi, dzięki czemu ten model wpisuje się idealnie w eklektyzm, styl angielski, ale poradzi sobie również jako lustro nad komodę w stylu scandi. Zabawa geometrią, w tym przypadku, ma siłę aranżacyjną.

Lustro nad komodą w sypialni – komfort i wyrafinowanie

W przestrzeni garderoby i sypialni lustro nad komodą, czy konsolką to połączenie idealne dla kobiet: dekoracja wnętrza i wymarzona toaletka zarazem, czyli centrum dowodzenia pięknem, z udziałem naszego lustra.

W przypadku aranżacji toaletki lustro nad komodą ma budzić uśmiech i zachwyt. W Lustro w Ramie dbamy o takie szczegóły, które odnajdziesz w modelach lustra z łukiem w złotej ramie w stylu vintage, czy lustro arkadowe podświetlane.

Mimo wszechobecnych trendów eklektyzmu i wielości, Ci którzy gustują w prostocie i minimalizmie też nie muszą rezygnować z lustra nad komodą, a mogą sięgnąć po coś mniej ozdobnego, bardziej czystego w formie, jak na przykład lustro w cienkich ramach w tym nasze lustro prostokątne w czarnej wąskiej ramie.

Duże lustro nad komodę w przedpokoju – funkcjonalność i wygoda

A co z lustrami do projektów w stylu glamour? Czy lustro nad komodą w takim stylu ma w ogóle sens? Dla nas ma i wiemy, że ma go od wielu lat. Tak samo jak sto pięćdziesiąt lat temu, tak i dziś, stanowi piękne uzupełnienie przestrzeni salonu, czy przedpokoju.

Niezależnie od tego co wybierzesz i niezależne od tego czy jesteś zwolennikiem przepychu, czy prostej elegancji w naszych propozycjach w każdym z tych przypadków znajdziesz jakość, belgijskie szkło i dokładność.

Poza tym nieustannie pracujemy nad tym, żeby oferta luster nad komodę była interesująca i adekwatna do tego co współcześnie proponują architekci i styliści wnętrz, którzy wiedzą, że w lustrach nad komodą drzemie duży potencjał designerski. A my się z tym zgadzamy, bo lustra w tym właśnie miejscu są funkcjonalne, rozjaśniają wnętrza i często wydobywają elegancję i urok drewnianych mebli.

Nie ważne czy lubisz minimalizm i sterylność, czy jesteś zwolennikiem wnętrz przytulnych rodem z filmów, ważne, żebyś nie bał się realizować swoich koncepcji i jeżeli marzy Ci się lustro nad komodą, to sięgnij po marzenia razem z nami. Realizujemy marzenia i nietypowe projekty.

Zapraszamy do stałej oferty i kontaktu.

Pokaż więcej Pokaż mniej