Lustra owalne

Lustra owalne zwane też kapsułowymi to swego rodzaju stylistyczny kompromis. To uzyskanie harmonii pomiędzy nowoczesnym designem, a kunsztowną i stonowaną elegancją. Niebanalny kształt lustra sprawia, że będzie ono stylistycznie spójne ze stylem vintage, eklektycznym, art deco, odmianami stylu modern, czy stylem glamour. Cienka rama lub jej całkowity brak sprawia, że lustro będzie wypełniać w gustowny sposób przestrzeń w holu, łazience, przedpokoju, sypialni czy garderobie, jednocześnie będąc niebanalną, aczkolwiek pełną klasy dekoracją.
Lustro wykonane jest z belgijskich szkieł oraz ram odpornych na korozję i wilgoć. Z tyłu znajdują się zaczepy do pewnego i estetycznego montażu na ścianie. Dla miłośników surowej elegancji dostępne są lustra bez ram. W ofercie znajdują się również lustra podświetlane, które wydobędą blask i urok z każdego pomieszczenia.
Ponadczasowy design i miękkie kształty sprawiają, że lustro powiększając optycznie pomieszczenie, nada mu przyjaznego charakteru. Lustra na życzenie klienta dostępne są z dowolnych formatach. Podążające za najnowszymi trendami kształty, które obecnie są coraz bardziej popularne dodadzą uroku i funkcjonalności każdemu pomieszczeniu, bez względu na jakiego architektoniczny charakter.