Lustra owalne

A co jeżeli nie lubisz ostrych krawędzi, ale masz zbyt mało miejsca na lustro okrągłe? Tu z pomocą przychodzą lustra owalne. Kształt klasyczny, ale niezmiennie pięknie prezentujący się szczególnie w przestrzeniach z rysem retro. Lustra owalne zwane też kapsułowymi, to swego rodzaju stylistyczny kompromis i uzyskanie harmonii pomiędzy nowoczesnym designem, a kunsztowną i stonowaną elegancją.

Jest w owalnym lustrze coś niebanalnego. Kształt niby znany, a sprawia, że lustro owalne jest stylistycznie spójne ze stylem vintage, eklektycznym, art deco, odmianami stylu modern, czy stylem glamour.

Siłą owalu jest też jego wydłużona forma, która optycznie potrafi podnieść wnętrze, współgrać z wąską przestrzenią, poszerzając ją, a w opcji lustra podświetlanego nawet ją optycznie powiększyć. Oto siła lustra w kształcie owalu.

Co my sądzimy i wiemy o lustrach owalnych? Na tyle dużo, żeby dać Ci w naszej ofercie wiele opcji. Masz możliwość wyboru wymiarów, ram, kolorów. Dlatego, jeżeli uważasz, że w Twojej łazience, hallu czy sypialni sprawdzi się owalne lustro w ramie to nasza oferta jest dla Ciebie.

Dla miłośników surowej elegancji też coś mamy. Dostępne owalne lustra bez ram. A jeżeli chcesz urozmaicić przestrzeń, to w ofercie znajdują się również lustra owalne podświetlane. Wydobędą one blask i urok z każdego pomieszczenia.

I jeszcze jedno. Dla nas każde owalne lustro oprócz swojej funkcji ma jeszcze jedną cechę, jest niebanalną, aczkolwiek pełną klasy dekoracją. Dlatego właśnie każde lustro wykonujemy z szaleńczą starannością i z wysokiej jakości belgijskich szkieł oraz ram odpornych na wilgoć.

Każda lustrzana propozycja jest odbiciem naszej pasji i wyposażamy ją w maksymalną ilość udogodnień, ułatwień, pięknych i funkcjonalnych rozwiązań.

Na koniec wspomnimy tylko, że jeżeli potrzebujesz owalnego lustra w wymiarach na życzenie i w formacie nietypowym, to jesteśmy w stanie takie wykonać.

Zapraszamy do świata oferty naszych owalnych luster po design, piękno i funkcjonalność.

Pokaż więcej Pokaż mniej