Lustra prostokątne

Są we wnętrzach lustra, które swoją spektakularnością przyciągają uwagę i nie pozostają obojętne. Są też takie lustra, których charakter jest nieco inny… lustro prostokątne, to odpowiednik klasycznej biżuterii, której wszechstronność spina wizję projektanta i dodaje szyku.

Ten znany kształt ma mocny, szablonowy charakter i dobrze wpisuje się w ramy… to siła prostokątnego lustra.

Geometria, która wygląda dobrze w każdej ramie, w każdej przestrzeni, niezależnie czy jest to lustro do łazienki, czy lustro na korytarz. Dlatego w przypadku tej gustownej uniwersalności w naszym sklepie pozwalamy sobie na stosowanie każdego wymiaru i opcji.

W naszych propozycjach spotkasz lustro prostokątne w czarnej aluminiowej ramie – łazienkowe i lekkie. Lustro w złotej minimalistyczne ramie z rantem, jak i ozdobnej. Lustro w srebrnej ramie, które nawiązuje do stylu glamour. A to nie wszystkie nasze wariacje w temacie prostokątnego lustra.

Prostokątne lustro nie wybacza błędów i nie znosi bylejakości.

Wiemy, że tak znane i popularne formy nie idą na kompromis.

I tak, jako producenci jesteśmy zobowiązani do dbania o jakość. Dlatego nasze lustra, niezależnie od tego jak daleko pójdziemy w interpretacji ramy są wykonywane z doskonałych materiałów. Profile, które wykorzystujemy do produkcji luster prostokątnych pochodzą od renomowanych, europejskich producentów.

Minimalizm formy wymaga jakości i pewnej pomysłowości w nowej interpretacji dobrze znanego kształtu. Dlatego stosujemy szkło belgijskie, krawędzie lustra szlifujemy, podklejamy tył lustrzanej tafli folią ochroną, żeby w przypadku stłuczenia nie rozsypało się na kawałki, wyposażamy nasze prostokątne lustra w podświetlenie.

Co jeszcze wiemy o prostokątnych lustrzanych taflach?

Wiemy, że dyskretnie mogą zrobić nawet z małej przestrzeni łazienki zachwycający salon kąpielowy. Lustro prostokątne podświetlane z naszej oferty potrafi przemienić wnętrze. Subtelność tego rozwiązania na ścianie przybliży łazienkę wizualnie i charakterem do SPA. Nienachalność światła LED pod lustrem potęguje efekt wow.

W ofercie jaką proponujemy nikt nie jest zależny od wymiarów. Jeżeli masz nietypowy wymiar prostokąta, to my ten nietypowy wymiar wykonamy.

Lustro prostokątne w przedpokoju czy w łazience?

Odpowiedź dla nas jest istotna, bo prostokąt prostokątowi nierówny i wiemy, że lustro prostokątne w czarnej ramie, nie wpisze się idealnie w miejsce, gdzie doskonale sprawdzi się prostokątne lustro w srebrnej ramie w klasycznym obramowaniu, czy lustro w srebrnej, lustrzanej ramie, które też znajdziesz w naszej szerokiej prostokątnej ofercie.

Zapraszamy do „przejrzenia się” w ofercie prostokątnych luster naszego sklepu i sięgnięcie po piękne lustro na ścianę, które dyskretnie upiększy przestrzeń.

Pokaż więcej Pokaż mniej