Lustra z zaokrąglonymi narożnikami

Szalone lata 50. i 60. to wszechobecny młody rock and roll, styl lekki, „bez kantów”, który wdarł się szturmem również do rozwiązań aranżacji wnętrz, któremu poddały się nawet lustra. Tak, lustra z zaokrąglonymi narożnikami to dziś powrót do tamtych lat, a my podajemy go w nowoczesnym wydaniu. Przeplatamy klasyczny kształt i znane rozwiązanie z futurystycznym zacięciem i oddajemy klientom np. lustra z zaokrąglonymi rogami podświetlane LED i bez ramy. Zaokrąglone rogi lustra świetnie pasują do zaoblonych blatów czy armatury w łazience, a zawieszone w przedpokoju, przełamią linie proste i przydają wnętrzu delikatności. Miłośnicy designu znajdą u nas lustra modne i oryginalne, a miłośnicy klasyki – ponadczasowe i eleganckie wzory. Wszystkie nasze lustra projektujemy i wykonujemy sami. To nieistotne czy przy stylizacji wnętrza kierujesz się trendami, czy kreujesz własny indywidualizm.

Jednym z takich przykładów jest połączenie ciekawej formy z idealną symetrią koła, czyli lustro w graficznej, szerokiej na 38 mm ramie. To zdecydowanie mocny punkt we wnętrzu i taki punkt znajdziesz u nas w modelu Puffy. Lustro w czarnej ramie z zaokrąglonymi narożnikami – Puffy lubi występować w duecie. I swoją masywną formą działa z podwójną siłą. Dynamizuje wnętrze, podkreśla geometrię, wchodzi w interakcję z innymi kształtami. To jedno z tych połączeń, w których widać korespondencję stylów i epok i uważamy, że to bardzo udany dialog epok.

Dla nas kształt lustra prostokątnego to bezpieczna klasyka, zawsze elegancka, a odnajdująca się w każdym wnętrzu, a lustro prostokątne z zaokrąglonymi rogami to taki klasyka z nutką kontrolowanego przez nas szaleństwa.

Gdzie szaleństwo w krągłościach? Otóż standardowe obłości to jedno, ale zawsze, na zamówienie klienta możemy poszukać niestandardowych wymiarów lustra i łuków.

Nasze lustra w zaokrąglonych ramach to odpowiedź dla osób poszukujących świeżych, nowoczesnych form, jednocześnie podkreślająca zamiłowanie do nurtów, które wprowadzają ten sznyt vintage, a to daje piorunujący efekt we wnętrzu. Dlatego okrągłe rogi w lustrze prostokątnym wkomponują się we wnętrza w stylu klasycznym, vintage, nowoczesnym, futurystycznym, minimalistycznym, skandynawskim czy industrialnym.

Dodatkowo w sklepie dostępne są zwierciadła w tej formie zamknięte w cienkich ramach w kolorze czerni, bieli lub złota, lustra w ramach o wyższych lub szerszych rantach lub te, które nie posiadają żadnej ramy.

Każda forma to odpowiedź na popularne trendy z podkreśleniem elegancji i kunsztu wykonania. Dostępne są również lustra z zaokrąglonymi narożnikami podświetlane. Każdy produkt jest dostosowany do montażu na ścianie bez efektu odstawania. Wykorzystanie belgijskich szkieł to jakość odporna korozję.

Zamiłowanie do dawnych czasów w nowoczesnej i finezyjnej formie to propozycja dla osób, które chcą podkreślić w swojej sypialni, łazience, holu czy korytarzu tradycję, a jednocześnie być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Pokaż więcej Pokaż mniej