Lustra z zaokrąglonymi narożnikami

Powrót do przeszłości w nowoczesnym wydaniu – czyli jak spleść ze sobą klasyczne kształty z futurystycznym zacięciem. Czerpanie inspiracji z dawnych stylów wnętrzarskich jest coraz bardziej modne i popularne. Jednak każda inspiracja wymaga nieco świeżości. Lustra w zaokrąglonych ramach to odpowiedź dla osób poszukujących świeżych, nowoczesnych form, jednocześnie podkreślająca zamiłowanie do nurtów, które królowały w latach 50 i 60.

W ofercie znajdują się lustra, które w wkomponują się we wnętrza w stylu klasycznym, vintage, nowoczesnym, futurystycznym, minimalistycznym, skandynawskim czy industrialnym. Dostępne są zwierciadła w cienkich ramach w kolorze czerni lub złota, wyższych rantach lub te, które nie posiadają żadnej ramy. Każda forma to odpowiedź na popularne trendy z podkreśleniem elegancji i kunsztu wykonania. Dostępne są również lustra podświetlane. Każdy produkt jest dostosowany do montażu na ścianie bez efektu odstawania. Najwyższa jakość belgijskich szkieł i materiałów gwarantuje trwałość i odporność na korozję i działanie wilgoci.

Zamiłowanie do dawnych czasów w nowoczesnej i finezyjnej formie to propozycja dla osób, które chcą podkreślić w swojej sypialni, łazience, holu czy korytarzu tradycję, a jednocześnie być na bieżąco z najnowszymi trendami. To również produkty dla osób, które szukają elegancji w łączeniu wielu form, które wypełnią pomieszczenie i dodadzą mu klasy.