Lustra bez ramy

Zacznijmy od tego, że wielką zaletą luster bez ramy jest ich uniwersalność. Niezależnie od wybranego kształtu, lustro bez ramy będzie pasować niemal do każdego wnętrza, stylu i wystroju. W zasadzie w tym przypadku jesteśmy skłonni powiedzieć, że tutaj kształt ma znaczenie. To on musi komponować się z wnętrzem. Lustra bez ram i ich absolutny minimalizm to propozycja, którą lubimy, ponieważ widzimy jej wielki potencjał. Szczególną ich zaletą jest świetna współpraca ze światłem.

Każda z propozycji luster bez ram, w naszej pracowni może być wykonana z ledowym podświetleniem. Efekt płynności między taflą lustra, a jasnym podświetleniem jest nie do zastąpienia.

My, w Lustro w Ramie poszliśmy o krok dalej i proponujemy niestandardowe rozwiązania dla luster bez ram. Oprócz klasycznych prostokątów i luster w tradycyjnych kształtach, produkujemy również lustra nieokreślone geometrycznie- czyli o kształcie organicznym. Jedną z propozycji jaką lubimy jest lustro Tandem, a w zasadzie dwa lustra w kształcie organicznym z podświetleniem. To połączenie mniejszego i większego formatu lustra, które się świetnie uzupełniają, a do wnętrza wprowadzają efekt niesamowitości i dużej świeżości aranżacyjnej. Mocny i jednocześnie subtelny akcent designerski, który zachwyca estetyką i nie traci na użyteczności.
Duże lustro bez ramy wykorzystasz do powiększenia swojej przestrzeni
W naszym sklepie proponujemy różne formaty, ale też odpowiemy na potrzeby tych, którzy potrzebują niestandardowych wymiarów lustra.

Odpowiednio dobrane lustro jest ważnym elementem przestrzeni. Szczególnym wyzwaniem jest dobranie lustra we wnętrzach mniejszych i tu świetnie sprawdzają się lustra pozbawione ram. Nie wnoszą dodatkowych podziałów płaszczyzn, nie przytłaczają małej przestrzeni formą. Są obecne, spełniają swoją rolę, a jednocześnie pracują przestrzenią.

Lustra bez ram najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach urządzonych minimalistycznie, futurystycznie, tam, gdzie surowość barw i kształtów wymaga subtelności formy. Brak ram lustra stanowi o jego lekkości aranżacyjnej.

W produkcji lustro bez ram ma swoje wysokie wymagania, którym potrafimy podołać, a przy tym nie rezygnujemy z jakości. Każde lustro od nas wykonane jest z najlepszego jakościowo belgijskiego szkła. Krawędzie luster bezramowych są szlifowane, a następnie polerowane. Wszystko po to, aby nadać całości wysoki walor estetyczny. Podświetlenie LED, które montujemy, nie zawiedzie po kilku miesiącach i będzie spełniać swoją funkcje przez długie lata.

Lustra bez ram to nie tylko rozwiązanie do wnętrz mieszkalnych. To rozwiązanie świetnie sprawdza się w salonach fryzjerskich, kosmetycznych czy miejscach związanych z wizażem. Wszędzie tam gdzie lekkość i jakość mają znaczenie.

Jeżeli szukasz lustra z potencjałem, lustra bez ramy, które ma klasę, nada szyku pomieszczeniu i nie będzie ciężkie i nachalne w designie, sięgnij do naszych propozycji luster bez ram.

Jeżeli potrzebujesz niestandardowego rozwiązania do Twojego wnętrza, skontaktuj się z nami. Wykonujemy też nieszablonowe formaty i projekty dopasowane do Twoich wnętrz i potrzeb.

Pokaż więcej Pokaż mniej