Lustra na ścianę

Lustro na ścianę, to w zasadzie najbardziej popularne lustra w domach. Czy o lustrach ściennych tak popularnych w każdym wnętrzu, można powiedzieć i napisać coś więcej?
W Lustro w ramie wiemy, że można i naszymi formami luster na ścianę mówimy o wiele więcej niż inni. Jako lustra na ścianę używane są zazwyczaj te formy tafli lustrzanej, które traktujemy jako lustra ozdobne i lustra dekoracyjne. Lustra, które wiszą są zazwyczaj ozdobą wnętrz, niezależnie czy są to lustra do salonu, czy bardziej funkcjonalne lustra do łazienki. Lustra wiszące na ścianę to świetna alternatywa dla obrazów, grafik czy zegarów. W dodatku alternatywa, która gra światłem i współpracuje z przestrzenią.
Lustro na ścianę do pokoju i salonu jako centralny punkt dekoracji
Lustro na ścianę w salonie wciąż jest rozwiązaniem ciekawym, innowacyjnym i nadającym przestrzeni wyrafinowanego sznytu. W ofercie pracowni Lustro w ramie znajdziesz takie lustra, które świetnie pracują z modnymi stylami wnętrz. Naszą propozycją do wnętrza modern classic, czy też modern glam jest lustro Flossy, z nieco barokowym sznytem wynikającym z zabawy formą. Lustrem, które polecamy do wnętrz w stylu art deco lub do nowoczesnych wnętrz z nutą vintage jest lustro ścienne Barrel.

Nie proponujemy tylko określonych, dobrze współpracujących ze stylami luster. Mamy też propozycje nieco bardziej uniwersalne i znajdziesz w naszej pracowni okrągłe lustra na ścianę w ramach i bez nich, czy lustra prostokątne. Obie te formy odnajdą się zarówno we wnętrzach mocno stylizowanych jak też tych, które są minimalistyczne, ascetyczne, takie jak np. modny ostatnio styl japandi.
Zalety wyboru dużego lustra na ścianę
Uniwersalizm luster na ścianę to też ich niekwestionowana jakość. Jeżeli lustro stanowi ozdobę wnętrza to nie można pozwolić sobie na bylejakość. My w naszej pracowni sięgamy po najlepsze materiały: belgijskie szkło, wysokiej jakości komponenty i ramy pochodzące od renomowanych europejskich producentów. Dbamy też o to, żeby lustra przeznaczone do łazienki, nie poddawały się wilgoci.

Estetyka pomieszczeń to nie tylko dobranie stylu, ale też łatwość i bezpieczeństwo montażu. Szczególnie to drugie kryterium w przypadku luster na ścianę jest istotne. Świetnie prezentują się lustra ścienne nad komodami, czy wysokie lustra ścienne od sufitu do podłogi, ale…. Ważne jest też ich bezpieczny i niezawodny sposób montażu. W naszej ofercie, niezależnie od wielkości czy ciężkości każde lustro ścienne posiada z tyłu zaczepy umiejscowione tak, aby lustro nie odstawało od ściany. To gwarancja estetycznego montażu, ale też bezpieczeństwa użytkowania. Na indywidualne życzenia klienta zaczepy można dostosować do montażu pionowego, poziomego lub obu jednocześnie. Żadne z naszych luster nie traci przy tym na jakości czy estetyce, a dodatkowo każdy model jaki prezentujemy możemy wykonać z podświetleniem.

Zapraszamy do naszej bogatej oferty luster na ścianę. Wybierz takie, które stanie się niekwestionowaną ozdobą Twojego salonu, przedpokoju czy sypialni. Wśród kształtów i barw ram naszych luster na ścianę znajdź coś dla siebie, a jeżeli masz indywidualne wymagania wymiarów i kształtów, zapraszamy do kontaktu, lubimy oryginalne i ciekawe wyzwania.

Pokaż więcej Pokaż mniej