Lustra okrągłe

Okrągłe lustra to jedna z najbardziej uniwersalnych form w tworzeniu idealnych wnętrz. Tego typu kształt sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń o nawet pozornie przeciwstawnej stylistyce. Bardzo dobrze odnajdzie się w klasycznych pomieszczeniach, jak również tych nowoczesnych i minimalistycznych – doda klasy i stylowego chłodu, podkreśli przestrzeń. W nurtach takich jak glamour czy art deco wydobędzie więcej blasku i rozświetli przestrzeń.

Okrągłe lustra dostępne są w cienkich ramach z nieco wyższym rantem, grubszych ramach lub ramie połowicznej. Oferowane są również lustra bez ram oraz lustra podświetlane. Każde z nich wykonane jest z największą starannością z najlepszych belgijskich szkieł. Ramy tworzone są w kolorze czerni, bieli, miedzi lub złota.

Uniwersalny kształt okrągłych luster oraz dowolność doboru rozmiarów sprawią, że produkt sprawdzi się nad zgrabną i niedużą toaletką, jak również w większym rozmiarze doda przestrzeni oraz finezji nowoczesnej łazience. Przy takiej możliwości doboru stylów i rozmiarów aranżacja nie ma żadnych ograniczeń, a stylowa i ponadczasowa ozdoba będzie pasowała zawsze i wszędzie.