Lustra okrągłe

Okrągłe lustra… od kilku lat ich urok, wydobyty kształtem jest doceniany w przestrzeniach domowych. Kształt koła nadaje wnętrzu harmonii i miękkości. O okrągłych lustrach śmiało możemy powiedzieć, że to jedna z najbardziej uniwersalnych form w tworzeniu idealnych wnętrz.

Lustro w formie koła sprawdzi się w każdym pomieszczeniu o nawet pozornie przeciwstawnej stylistyce. Tego typu lustra niezwykle dobrze współgrają z klasyką we wnętrzach. Minimalistycznym przestrzeniom nadają miękkości, obłości i „oswajają” surowe elementy stylu loft. Szczególnie dobrze w takich wnętrzach radzi sobie okrągłe lustro podświetlane. Dodaje klasy, a światło zmiękczając zarys lustra, podkreśla przestrzeń i nadaje jej trójwymiarowości, ponieważ okrągłe lustro LED daje wrażenie unoszenia się pięknej, okrągłej tafli w powietrzu. Okrągłe lustro w ramie w nurtach aranżacyjnych glamour, czy art deco wydobędzie więcej szyku i rozświetli przestrzeń.

Lustra okrągłe duże i małe.

Okrągłe lustra są różne, tak jak różne są potrzeby i gusta. Dlatego proponujemy dostępność wielu okrągłych lustrzanych opcji. Sięgając do naszego katalogu, znajdziesz okrągłe lustra łazienkowe, dostępne w cienkich lub szerszych ramach. Zobaczysz także lustra okrągłe podświetlane, w tym lustra podświetlane do makijażu, albo takie bez ramy.

Dajemy wiele opcji do wyboru, ale każda z nich wykonana jest ze starannością i dbałością o szczegóły, a w dodatku z prawdziwych lustrzanych perełek, bo z belgijskich szkieł. Ramy tworzone są w kolorze czerni, bieli, miedzi lub czterech odcieniach złota. Możesz sobie wymarzyć i posiadać lustro okrągłe w złotej ramie, a do tego niech będzie lustro podświetlane. Nasze lustrzane propozycje realizują takie marzenia.

Doceniamy uniwersalny kształt, łączymy go z dowolnością doboru rozmiarów i barw. Dlatego okrągłe lustro sprawdzi się nad niedużą toaletką, a w większym rozmiarze doda przestrzeni finezji.

Przy możliwości doboru stylów i rozmiarów okrągłe lutro jest ponadczasową ozdobą. To otwarty wybór: wymiaru, ramy, podświetlenia w lustrze, które spowoduje, że aranżacja Twojego wnętrza nie ma dla nas i dla Ciebie żadnych ograniczeń.

Jeżeli okrągła forma i otwarta na Ciebie oferta jest tym, czego szukasz, zapraszamy na zakupy.

Pokaż więcej Pokaż mniej