Lustra w stylu vintage

Styl vintage to wyjątkowa podróż w czasie. Celem jest ożywienie ducha minionych epok i tu dużą rolę odgrywa lustro w stylu vintage. Styl ten charakteryzuje się wykorzystaniem motywów, rozwiązań aranżacyjnych, form z lat minionych, które nadają wnętrzom unikalnego uroku. Dużą rolę w stylu retro pełnią lustra vintage.

Lustro w stylu retro – powrót do złotych lat

Magia stylu retro leży nie tylko w formach, ornamentach, ale także w manufakturowej pracy. Taką prezentujemy w pracowni Lustro w Ramie. W naszej ofercie proponujemy lustra w stylu vintage – w ramach, czy nawiązujące do szalonych lat 60-tych, ale także wykonywane tak jak kiedyś. Z dokładnością, precyzją i uwagą. Te wyjątkowe lustra przynoszą ze sobą nutkę przeszłości, wprowadzając do Twojego wnętrza wyjątkowy klimat retro.

Nasze lustra retro pasują do różnych wnętrz. Bez względu na to, czy masz eklektyczne czy nowoczesne wnętrze, lustro vintage idealnie wkomponuje się w Twoją aranżację.

Retro w stylu belldeco

Lustra belldeco są eleganckie, pełne detali i charakteru, co sprawia, że doskonale pasują do wnętrz o wyrafinowanym guście. To charakterystyczny styl, który świetnie wpisuje się w ekskluzywny design, przyciąga uwagę i dodaje wnętrzu luksusowego akcentu. Również taką interpretację stylu vintage znajdziesz w ofercie Lustra w Ramie.

Lustra odgrywają istotną rolę w każdym wnętrzu. Oprócz swojej funkcjonalności, lustra dodają głębi, optycznie powiększają przestrzeń i odbijają światło, tworząc wrażenie większej jasności. W przypadku luster vintage, dodatkowo przynoszą ze sobą nostalgiczny i magiczny nastrój.

Modne lustra vintage – to jakość materiałów

Jakość materiałów, z których wykonane są nasze lustra, jest dla nas niezwykle istotna. Stawiamy na doskoczenie do standardów rzemieślników z przeszłych dekad, trwałość. Nie ważne czy tworzymy lustra łazienkowe w stylu retro, lustro stojące retro czy lustro z łukiem w złotej ramie w stylu vintage. Każde lustro jest starannie wykonane z dbałością o detale, aby zapewnić nie tylko piękny wygląd, ale także trwałość na lata, czego wymaga bardzo użytkowe i narażone na pracę w „trudnych warunkach” – lustro łazienkowe vintage.

Zapraszamy Cię do flirtu z przeszłymi dekadami. Poznaj nasze lustro w stylu vintage. Wybierz swoje lustra z naszej oferty, a przeniosą Cię w czasie i dodadzą uroku Twojemu wnętrzu.

Pokaż więcej Pokaż mniej