Do łazienki

Łazienka to miejsce, które w doborze odpowiedniego lustra wymaga szczególnej uwagi. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę czy lustra są odporne na działanie wilgoci i korozji – nasze lustra wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które tę odporność zapewniają. Ramy są izolowane i lakierowane dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym lub akrylowym. Tafle lustra, które wykorzystujemy do produkcji naszych luster są to lustra renomowanego belgijskiego producenta. Nie używamy chińskich luster o nietrwałych podlewach.
Oferowane przez nasz sklep lustra do łazienki to podróż przez różne rodzaje kształtów i stylistyki. Dostępne są lustra okrągłe, kapsułowe, prostokątne i te z zaokrąglonymi rogami, a nawet arkadowe – od nowoczesnych, minimalistycznych kształtów po te bardziej klasyczne, aż do niszowych i bardziej zadziornych takich jak lustro DUAL lub lustro MOON. Oferujemy lustra w dowolnych, wybranych przez klienta rozmiarach oraz zwierciadła z funkcją podświetlenia.
Lustra do łazienki powinny być gustowne i funkcjonalne. W tym przypadku lepiej sprawdzą się lustra o nieco mniejszych rozmiarach, tak aby mogły zmieścić się nad umywalką. Im większa łazienka, tym bardziej można pokusić się o większy rozmiar lustra – należy jednak pamiętać o proporcjach. Podświetlane zwierciadła w łazience sprawdzą się szczególnie dobrze, ponieważ prócz funkcji dekoracyjnej będą one odgrywać również praktyczną rolę.

Pokaż więcej Pokaż mniej