Lustra do łazienki

Lustra łazienkowe mają kluczowe znaczenie w tworzeniu przestrzeni komfortu, gdzie każda spędzona chwila powinna być spokojna, relaksująca i bezstresowa. Dlatego ważne jest, aby zastanowić się nad tym, jak powinno wyglądać lustro w Twojej łazience.

Jakie powinno być lustro do łazienki? Na to pytanie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. Lustro łazienkowe ma za zadanie pełnić funkcje pomocnika i towarzysza poranków, zabiegów makijażowych. Jednocześnie ma upiększać przestrzeń, a czasem powodować, że niekiedy minimalistyczna przestrzeń łazienki otworzy się i będzie miała głębię.

Nowoczesne lustra łazienkowe – rzemieślnicza jakość i estetyka

W doborze lustra do łazienki istotne jest wiele szczegółów. Analiza wnętrza, projekt przestrzeni warunkują to jaką ramę dobierzesz, jaki kształt będzie tym najbardziej spójnym z całą przestrzenią i jakie rozwiązania techniczne spowodują, że lustro zyska dodatkowe funkcje. Tak, to wiele, ale jako rzemieślnicy i artyści nie boimy się wyzwań. W naszej ofercie znajdziesz lustra do łazienki, które świetnie wpiszą się w przestrzeń nad umywalką, duże lustra łazienkowe, czy minimalistyczne lustra z oświetleniem.

Jakie lustra do łazienki polecamy?

Aranżujemy lustrami, gramy lustrami i wypełniamy przestrzenie łazienek małych i dużych. Dysponujesz długim blatem z umywalkami, nic prostszego sięgnij po zestaw luster owalnych w czarnej ramie – Puffy. To propozycja dla miłośników wyrazistej geometrii i pop kulturowego sznytu. Świetnie sprawdzają się w szerszej i większej przestrzeni. Dysponujesz niewielkim blatem i umywalką, na takie przestrzenie świetnym rozwiązaniem jest lustro z zaokrąglonymi rogami, w czarnej ramie z podświetleniem. Ten efekt powiększy przestrzeń i nada jej lekkości, a ten zabieg w małym pomieszczeniu to przysłowiowa wisienka na torcie, która nie przytłacza kolorem, formą i gabarytem. Lustro lekkie i funkcjonalne to nasza propozycja.

Lustra łazienkowe – niezbędny element Twojego wnętrza

Sznyt artystyczny i estetyczny tak bliski naszemu sercu to jedno, ale jesteśmy też świadomymi rzemieślnikami. Wiemy, że lustro do łazienki to odporność na wilgoć, trudne warunki czy parę. Dlatego nie pozwalamy sobie czy całej artystycznej twórczości, na odpuszczenie jakości. Sięgamy po najwyższej klasy belgijskie szkło, po profile ramiarskie uznanych europejskich producentów, po technologię wykonania „z wyższej półki” bo wiemy, że lustro w łazience musi podołać wielu wyzwaniom i trudniejszym warunkowym.

Lustra łazienkowe stanowią spore wyzwanie aranżacyjne, ale dla nas w naszej pracowni nie ma rzeczy niemożliwych i niewykonalnych. Odpowiadamy na każde wyzwanie, każde marzenie, każdy pomysł aranżacyjny. Proponujemy rozwiązania ciekawe, piękne i funkcjonalne. Dzięki temu łazienka nabierze cech przestronnego SPA, w którym odpoczywają wszyscy członkowie rodziny.

Zapraszamy do poznania wszystkich naszych propozycji luster łazienkowych i znalezienie tego jedynego. Jeżeli nie widzisz go w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu, bo zamówienia nietypowe to również nasza specjalność.

Pokaż więcej Pokaż mniej