Outlet

A może lustro, które jest jedyne w swoim rodzaju, to nie tylko bajka, a rzeczywistość? Otóż to!

W naszej ofercie outlet, lustra to pojedyncze, często już niespotykane sztuki. Więc na wyciągnięcie ręki, w dobrej cenie odbija się unikatowość i niepowtarzalność wybranego modelu lustra. Każdy z pojedynczych egzemplarz miał kiedyś swoje lustrzane odbicia, jednak z jakiegoś powodu przestały być przez nas projektowane i produkowane.

Często wynika to z faktu krótkich serii, jakie produkowaliśmy i które musiały ustąpić miejsca nowym lustrom i świeżym pomysłom, ale w naszym outlecie wciąż możesz zamówić lustra na wymiar, jeżeli wymiar standardowy lustra, podany w ofercie jest dla Ciebie nieodpowiedni. Zatem w naszym przypadku lustro z outletu nie jest gorsze, wybrakowane czy uszkodzone. W naszym przypadku to lustra pojedyncze, niepowtarzalne, wyjątkowe. Znajdziesz tu lustra owalne, lustra prostokątne, takie, które mają ramę czarną, albo białą. Są też lustra bez ramy albo lustra podświetlane, albo lustra w ramie vintage, dla miłośników starych dobrych rozwiązań.

W dodatku, jak to w outlecie, spotkasz lustra w dobrych cenach, w dodatku lustra z charakterem i jakością, które pięknie odbiją wyjątkowość aranżacji wnętrza, do którego chcesz je przeznaczyć.  Pojedyncze lustra i pojedyncze sztuki będą Ci wdzięczne, jeżeli zdecydujesz się na którekolwiek z nich i zaadoptujesz w aranżacji twojego mieszkania czy domu. A wdzięczność lustrzana tafla szkła okazuje w pięknej pracy z: odbiciem, światłem i wnętrzem i z Tobą.

Wszystkie lustra prezentowane w kategorii outlet to nasze udane projekty, powstałe z pasji i z wszystkich jesteśmy dumni, w równej mierze jak z nowości czy naszych pozostałych luster.

Zapraszamy do outletu i sięgnięcia po wyjątkowe lustro do salonu czy łazienki, które swoim urokiem, szykiem, pomysłowością i niewątpliwie atrakcyjną, dobrą ceną zadowoli niejednego poszukiwacza piękna, fantazji i funkcjonalności.

Pokaż więcej Pokaż mniej