Lustra podświetlane owalne

Stworzenie oryginalnego kształtu to czasem jedynie lekka zmiana tego, który jest klasyczny i najbardziej znany. Owalne lustra są bardzo modne z dwóch powodów – po pierwsze nawiązują do klasyki, urzekają elegancją ponadczasowością, po drugie – podążając za najnowszymi trendami idealnie wpasowują się w dzisiejsze standardy i są nowoczesne.
Przedstawione w ofercie lustra kapsułowe posiadają funkcję podświetlenia w jednym z 4 trybów uruchamiania oraz w 3 barwach światła do wyboru: biała neutralna, biała ciepła oraz biała zimna. W ofercie posiadamy lustra bez ram. Krawędzie lustra są polerowane i drobiazgowo wykończone. Oferowane są również lustra w ramach w modnych i ponadczasowych kolorach. Światło dzięki zastosowanemu mlecznemu kloszowi dają równomierną, przyjemną dla wzroku łunę. Lustra posiadają z tyłu dwa zaczepy do swobodnego montażu. Wystarczy wywiercić dwa otwory na kołki i podpiąć lustro pod kabel zasilający.
Lustra kapsułowe obecnie przeżywają swoją drugą młodość, jednocześnie wpasowując się w nowoczesne i będące na topie nurty wnętrzarskie takie jak: art deco, vintage czy bardzo popularny styl skandynawski. Dostępne w wielu formatach doskonale wpasują się w przestrzeń łazienki czy przedpokoju rozświetlając je i dodając przestrzeni. Mniejszy rozmiar sprawdzi się w łazience nad umywalką czy toaletce. Będą również ciekawą propozycją do pomieszczeń klasycznych, tak aby dodać im świeżości i nuty współczesności.

Pokaż więcej Pokaż mniej