Lustra podświetlane z zaokrąglonymi narożnikami

Zaokrąglone kształty od zawsze były stałym elementem dekoracyjnym wnętrz. Nowoczesność wymaga nieco bardziej ostrych form. Jak więc znaleźć kompromis? Oferowane w kategorii lustra tworzone są w formie prostokąta z nieco zaokrąglonymi rogami. Promień łuków standardowo wynosi 4 cm, ale na życzenie klienta możemy go zwiększyć. Wówczas lustro będzie miało bardziej nowoczesną formę.
Idealne do nowoczesnych minimalistycznych pomieszczeń, jak również do tych bardziej stylowych – art deco czy vintage. Dostępne w dowolnych rozmiarach zwierciadła posiadają funkcję podświetlenia z możliwością wyboru barwy światła oraz trybu uruchamiania. Do wyboru czarny, złoty i biały kolor ramy lub dowolny kolor z palety RAL. Oferujemy także lustra z podświetleniem bez ramy. Belgijskie szkła definiują najwyższą jakość. Krawędzie luster są polerowane.
Lustra z zaokrąglonymi rogami sprawdzą się w nowoczesnej łazience i sypialni. W nowoczesnych i surowych wnętrzach dodadzą klimatu i namiastki ciepła. Można je montować w pionie lub poziomie. Prosta forma i nowoczesny design sprawia, że lustro odnajdzie się w każdym wnętrzu.

Pokaż więcej Pokaż mniej