Lustra podświetlane okrągłe

Dekoracje z elementami świetlnymi mają zastosowanie na wielu płaszczyznach. To swego rodzaju tryptyk składający się z wydobycia uroku pomieszczenia, nadania mu niepowtarzalnego klimatu jak również podkreślenia kształtu samej ozdoby.
W lustrach okrągłych mamy pokaz modnych stylów, od nowoczesnych, surowych i nieco ascetycznych form takich jak lustro bez ram, po te cieplejsze, z większymi rantami. Ramy występują w kolorze czerni, bieli i złota. Dostępne są lustra w cienkich i płaskich ramach oraz te z większymi i głębszymi rantami. Każde z naszych luster posiada dwa zaczepy do łatwego montażu. Lampy LED przykryte są mlecznym kloszem, który daje efekt jednolitego i estetycznego podświetlenia. Dystans między lustrem a ścianą wynosi 1,5 cm w lustrach w ramie. Natomiast w lustrach bez ramy odległość od ściany do lustra to 2,5 cm.
Okrągłe lustra dostępne w wielu formatach sprawdzą się w łazience lub sypialnianej toaletce. Efekt podświetlenia spełni w tym przypadku również funkcjonalną i ergonomiczną rolę. Piękno z funkcjonalnością – ergonomia zamknięta w klasycznej formie.

Pokaż więcej Pokaż mniej