Lustra fala

Lustro fala to nie tylko przedmiot użytkowy, ale też dzieło sztuki w każdym nowoczesnym wnętrzu. Nieustannie przypomina nam o sile natury, inspirując i wprowadzając balans do wnętrza. Dlatego w ofercie Lustro w Ramie znajdziesz propozycje luster fala do łazienki, luster fala do salonu oraz luster fala do przedpokoju.

Lustro fala: tajemnica unikalnego efektu

Podstawowym elementem, który nadaje lustrom fala ich charakterystycznego wyglądu, jest ich rytmiczny i powtarzalny kształt. Tafla lustra poddawana jest obróbce, nadając jej falujący kształt. Krawędzie zaś są starannie szlifowane i polerowane. Szklane krawędzie lustrzanej tafli są delikatnie zaokrąglane, tworząc subtelny, falujący wzór. To wymaga precyzyjnej obróbki, której celem jest uzyskanie równomiernego i estetycznego wyniku.

Staranność i precyzja w wykonaniu tego procesu są kluczowe, aby uzyskać perfekcyjny efekt. Wynik jest jednak tego wart. Lustro fala nie tylko odbija obraz, ale tworzy również wrażenie ruchu, co sprawia, że ​​każde wnętrze staje się bardziej dynamiczne i interesujące. Szczególnie świetnie ten typ luster sprawdza się w łazience oraz w salonie jako dekoracja wnętrza.

Lustro falowane do jakich wnętrz pasuje?

Lustra fala to nie tylko dekoracja, to świetny dodatek do różnych stylów wnętrz. Przeznaczenie tego typu luster jest szerokie, ale szczególnie często wybierane jest do wnętrz z nutą retro oraz wnętrz inspirowanych naturą. To też odpowiedź na poszukiwanie unikalnych rozwiązań w aranżacji. Pasuje zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeń, jak i tych o bardziej klasycznym charakterze. Jednak to nie koniec możliwości. Każde lustro falowane z pracowni Lustro w Ramie dostępne jest w różnych rozmiarach i formach, aby odpowiadać na indywidualne potrzeby od zawieszenia po design.

Historia inspirującej natury

Lustro fala to nawiązanie do secesji. Charakterystycznymi cechami tego stylu są m. in. płynne, faliste linie. Historia lustra fala to także podróż do serca przyrody i efektu jaki daje tafla wody. Każde lustro fala to próba uchwycenia w szkle magii ruchu fal, ich elegancji i nieprzewidywalności. To hołd dla natury, który przekształca się w niezwykłą dekorację wnętrza. W Lustro w Ramie uzupełniliśmy go o funkcjonalność, wieszaki umożliwiające montaż zarówno w pionie jak też w poziomie oraz belgijskie wysokiej jakości szkło.

Odkryj magię luster o kształcie fali i zanurz się w oceanie inspiracji. Wybierz oryginalność, wybierz elegancję, postaw na manufakturowe rozwiązania z naszej oferty. Stwórz z nami wnętrze pełne harmonii i elegancji. Zapraszamy!

Pokaż więcej Pokaż mniej