lustro do pokoju

Lustra to elementy, które od wieków wnoszą nie tylko funkcjonalność, ale także wyjątkową estetykę do naszych wnętrz. Lustro do pokoju to nie tylko element wyposażenia, to też funkcja i wprowadzenia do wnętrza większej ilości przestrzeni.

Odbicie stylu – lustro do pokoju

Istnieje wiele rodzajów luster, a wybór właściwego zależy od wielu czynników. To, co idealnie wpasowuje się do sypialni, niekoniecznie będzie pasować do salonu. Dlatego tak ważne jest dostosowanie lustra do charakteru pomieszczenia. Jak to zrobić

  • Lustra do sypialni wymagają delikatności i romantyzmu. Lustra o zaokrąglonych rogach i delikatnych kształtach są idealnym wyborem. Owalne lustra lub lustra okrągłe oprawione w subtelną ramę, tworzą atmosferę spokoju i relaksu.
  • Lustra do dużego pokoju lub salonu – w tym przypadku świetnie sprawdzą się duże tafle, a w przypadku mniejszych przestrzeni lustra ozdobne, z wykwintnymi i interesującymi ramami. Duże lustra są znakomitym rozwiązaniem, aby optycznie powiększyć przestrzeń. To także doskonały sposób na odbicie światła, dzięki czemu wnętrze staje się jaśniejsze i bardziej przyjazne.

Dekoracyjne lustra do pokoju sprawdzą się w każdej przestrzeni

Jeśli szukasz czegoś nieco bardziej wyrafinowanego, warto zastanowić się nad lustrami dekoracyjnymi. Mogą to być lustra z nieoczywistymi kształtami lub rzeźbionymi ramami, które stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Nowoczesne lustra dekoracyjne często bronią się prostotą wykonania i jakościowymi komponentami, tak jak te w ofercie Lustra w Ramie. W nich stawiamy na jakość, na belgijskie szkło, na wyobraźnie, bo dla nas lustra to nie są zwykłe przedmioty.

Dobrze dobrane lustro potrafi odświeżyć wnętrze, zmienić jego charakter, dlatego tak ważne jest, aby wybierać je świadomie, starannie dobierając do charakteru przestrzeni.

Lustro w pokoju – sztuka wyboru

Ofertą Lustro w Ramie zachęcamy do przełamania rutyny i spojrzenia na lustro nie tylko jako przedmiot codziennego użytku, ale jako piękne uzupełnienie przestrzeni do życia. Jak dobrać lustro, które będzie idealnie współgrać z salonem, albo takie, które będzie funkcjonalne w łazience? Przede wszystkim skup się na tym, czego szukasz. Wybierz lustro, które pasuje do Twoich preferencji, wielkości wnętrz, czy też funkcji jaką ma spełniać.

Duże lustro do łazienki pięknie powiększy małą przestrzeń, ale… będzie trudniejsze w utrzymaniu, natomiast lustro w drewnianej ramie w pokoju w stylu glamour nie zawsze spełni swoją rolę ozdobnika. Lustro okrągłe ma swoje wymagania przestrzeni i nie do końca sprawdzi się jako to nad wezgłowiem łóżka. Wybierając lustro trzeba wykazać się poczuciem estetyki i pewnej odpowiedniości stylu.

Dlatego zapraszamy do naszej oferty, w której znajdziesz wiele dość uniwersalnych propozycji z charakterem i z zachowaniem jakości. Odpowiednio dobrane lustro to tzw. „wisienka na torcie” całego wystroju.

Wybierając „Lustro w Ramie,” wybieracie jakość, estetykę i przede wszystkim swoją opowieść. Jeżeli więc szukasz lustra z charakterem, zapraszamy do naszego sklepu. Tutaj znajdziesz propozycje o różnych kształtach, w różnych stylach, wielkościach. Masz niestandardowe wymiary przestrzeni na lustro, również zapraszamy do kontaktu.

Wspólnie z nami stwórz swoje lustrzane wnętrze.

Pokaż więcej Pokaż mniej