LUSTRO Z ZAOKRĄGLONYMI NAROŻNIKAMI W CZARNEJ RAMIE – VINTI

1170,00 1640,00  z VAT

Elegancja w stylu new retro

Styl modern retro powoli wkrada się do nowoczesnych wnętrz. Przejawia się w wielu elementach dekoracyjnych: płytkach łazienkowych nawiązujących do wzorów minionych epok, meblach w uwspółcześnionej formie, lampach, czy też ceramice. Takie jest również lustro Vinti – połączenie minimalizmu z elementami retro.

Dostępne w standardowych formatach lub w opcji na wymiar

Wyczyść

Potrzebujesz innych wymiarów lub masz pytania odnośnie produktu?

Opis:

Minimalizm w stylu retro

Lustro Vinti to propozycja zarówno dla minimalistów, jak i miłośników stylu vintage. Swoim kształtem nawiązuje do luster z minionych epok. Natomiast jego uwspółcześniona forma daje mu szerokie zastosowanie aranżacyjne w nowoczesnych wnętrzach. Delikatna, nienachalna forma lustra będzie ozdobą wielu nowoczesnych styli wnętrzarskich. To doskonały dodatek do wnętrz w stylu: modern retro, skandynawskim, mid-century modern oraz wnętrz w stylu eklektycznym.

Czerń ma również to do siebie, że jest kolorem uniwersalnym i pasującym do wszystkiego. Lustro Vinti w czarnej ramie dedykowane jest do łazienki, sypialni lub salonu. Oczywiście, dedykowany nie oznacza sztywnej etykiety i braku możliwości aranżacji w innych miejscach. Lustro wykonane jest z wysokiej jakości ramy pokrytej dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym, który zapewnia odporność na wilgoć. Tafla lustra to 4-milimetrowa warstwa najwyższej jakości belgijskiego szkła. Z tyłu umieszczone są dwa zaczepy do montażu na ścianie – lustro doskonale do niej przylega. Szerokość ramy to 8 mm, a jej wysokość wynosi 19 mm. Zmienną jest wielkość i format samego lustra, którą można indywidualnie dobrać na życzenie klienta. Każde lustro jest tworzone z kunsztem i starannością, a do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Na życzenie produkt może być podklejony folią ochronną – w przypadku rozbicia lustro nie rozbryźnie się na małe kawałki.

CO JEST W ZESTAWIE

Kupujący otrzymuje gotowe lustro do powieszenia wraz z zestawem kołków montażowych. Wystarczy wywiercić otwory na kołki i powiesić lustro.

 

Spersonalizuj swoje lustro – czyli opcje dodatkowe, jakie możemy wykonać w każdym z oferowanych luster:

+ folia ochronna, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się

+ podświetlenie lustra

+ mata grzewcza

+ możliwość wyboru koloru ramy z dostępnych odcieni

 

Lustra wykonywane są na zamówienie: do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości belgijskie tafle lustrzane, nie używamy luster sprowadzanych z Chin

Specyfikacja

Przekrój ramy (szer. x wys.): 8 mm x 19 mm, rama wodoodporna, przylega do ściany, materiał płyta MDF
Tafla lustra: lustro srebrne, belgijski producent AGC, grubość 4 mm, krawędzie polerowane
Dystans lustra od ściany: 0 cm
Zestaw montażowy: kołki rozporowe z hakiem prostym

Najczęściej zadawane pytania: