Ścienne

Lustra ścienne – niezbędne w każdym stylowym pomieszczeniu, ponieważ prócz czysto funkcjonalnej roli, będą ozdobą i dekoracją każdej przestrzeni, dopełnieniem kunsztownej stylistyki i optycznym powiększeniem przestrzeni.
W ofercie znajdują się lustra reprezentujące odmienne style, które spięte są elegancką formą. Znajdują się tu klasyczne i bogato zdobione ramy, proste i ascetyczne formy oraz zaokrąglone kształty.
Idealnie wpasują się w przestrzeń nad komodą, konsolą czy toaletką w sypialni, jak również w korytarzu lub eleganckim holu stworzonym w stylu klasycznym, minimalistycznym, eklektycznym, skandynawskim czy industrialnym.
Wszystkie lustra wykonane są z najwyżej jakości materiałów – belgijskich szkieł oraz ram odpornych na działanie wilgoci i korozji. W kategorii znajdują się również lustra podświetlane.
Każde lustro posiada z tyłu dwa zaczepy umiejscowione tak, aby lustro nie odstawało od ściany. Na indywidualne życzenia klienta zaczepy można dostosować do montażu pionowego, poziomego lub obu jednocześnie.

Każde lustro z naszej oferty możemy wykonać w wersji z podświetleniem.

Pokaż więcej Pokaż mniej