LUSTRO OKRĄGŁE W CZARNEJ RAMIE DO MAKIJAŻU – RING

1760,00 2890,00  z VAT

Lustro Ring – asystent w makijażu

Okrągłe lustro do makijażu w czarnej ramie z podświetleniem. Dostępne są różne średnice, które wykonywane są na zamówienie. Posiada wypiaskowaną, podświetloną taśmami LED ramkę o szerokości 3 cm przez, którą wydobywa się światło. Dzięki temu pada ono równomiernie na twarz nie tworząc cieni. Lustro podświetlane w ramie doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu makijażu i codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.

W lustrach do makijażu stosujemy najmocniejsze taśmy LED na rynku o barwie białej neutralnej. Jest to barwa najbardziej zbliżona do światła dziennego.

Dostępne średnice: 50, 60, 70, 80, 90, 100 (średnice większe niż fi 100 wykonywane na wymiar pod indywidualne zamówienie)

Dostępne w standardowych formatach lub w opcji na wymiar

Wyczyść

Potrzebujesz innych wymiarów lub masz pytania odnośnie produktu?

Opis:

Ring – podświetlane lustro łazienkowe do makijażu w czarnej ramie

Rama lustra zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci. Wykonana z wodoodpornej płyty MDF lakierowanej na czarny mat. Szerokość i wysokość ramy to odpowiednio 18 mm i 25 mm. Po zamontowaniu lustro nie odstaje od ściany. Lustro posiada funkcję podświetlenia, która oferuje 2 tryby uruchamiania i 1 temperaturę światła. Światło można uruchamiać włącznikiem naściennym lub dotykowym. Z tyłu lustra dwie zawieszki. Lustro zawiera wbudowany już transformator. Do zestawu dołączone są kołki montażowe.

Okrągły kształt lustra i jego czarna rama doskonale sprawdzą się w łazience lub w sypialni nad toaletką. Ponadczasowe lustro, które podkreśli minimalizm i pozytywną surowość wnętrza. Świetnie pasować będzie do wszelkich odcieni szarości, beżów, błyszczących płytek, marmurowych płyt lub kolorowego lastryko.

PRZEZNACZENIE

Lustro dedykowane jest do łazienek, ale również można powiesić je w sypialni nad toaletką. Bardzo dobrze odnajdzie się w wielu wnętrzarskich stylach. Jego ponadczasowa forma będzie współgrać zarówno we wnętrzach minimalistycznych jak i we wnętrzach urządzonych w stylu eklektycznym, czy też wielu odmianach stylu modern.

CO JEST W ZESTAWIE

Kupujący otrzymuje gotowe lustro do powieszenia oraz zestaw kołków montażowych. Wystarczy wywiercić otwory na kołki i podpiąć kabel zasilający pod instalację elektryczną. Zasilacz umieszczony jest z tyłu lustra.

Spersonalizuj swoje lustro – czyli opcje dodatkowe, jakie możemy wykonać w każdym z oferowanych luster:

+ folia ochronna, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się

+ sposób włączania lustra do wyboru – włącznik naścienny lub dotykowy z regulacją jasności

+ mata grzewcza

+ możliwość wyboru koloru ramy z dostępnych odcieni

Lustra wykonywane są na zamówienie: do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości belgijskie tafle lustrzane. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. 

Specyfikacja

Przekrój ramy (szer. x wys.): 18 mm x 25 mm, rama wodoodporna, materiał płyta MDF
Tafla lustra: lustro srebrne, belgijski producent AGC, grubość 4 mm, krawędzie szlifowane
Taśma led premium: 18W/ m.b., trwałość 30 000h, niewidoczne, o neutralnej temperaturze barwowej 
Zasilacz: zintegrowany, ukryty za taflą lustra, IP67
Sposób włączania: włącznik naścienny bądź dotykowy w formie podświetlonej kropki z symbolem standby 
Dystans lustra od ściany: 0 cm
Zestaw montażowy:  kołki rozporowe z hakiem prostym

Najczęściej zadawane pytania: