LUSTRO W KSZTAŁCIE ORAGNICZNYM FLOPPY – POZIOME

810,00 1740,00  z VAT

Lustro Floppy – delikatne z natury

Floppy to lustro, które trzyma poziom. I to jak! Nawiązując swym organicznym kształtem do natury, wprowadza do wnętrz spokój i harmonię. Lustro spełnia swoje podstawowe zadanie, idealnie odbijając obraz, jaki do niego wpadnie. Jednocześnie pomaga w aranżacji wnętrza: subtelnego, pełnego odniesień do świata przyrody, wyciszającego.

Floppy pomimo swojej delikatności i miękkości, jest silnym elementem stylizującym przestrzeń. Idealnie łączy się z surową ścianą o niejednorodnej strukturze, z roślinnością we wnętrzu, łagodnymi barwami. Tak pożądane obecnie w architekturze ciepły minimalizm, soft i japandi, kochają wszelkie obłe formy. Bo te wprowadzają przyjemną miękkość, zamieniając dom w bezpieczną przystań – bez komplikacji i udziwnień. Wnętrze, w którym znajdzie się poziome lustro Floppy, jaśnieje blaskiem, przykuwa uwagę delikatnością i pomysłem na siebie. Organiczna forma lustra przypomina kroplę wody, która lśni na powierzchni ściany.

Dostępne w standardowych formatach lub w opcji na wymiar

Wyczyść

Potrzebujesz innych wymiarów lub masz pytania odnośnie produktu?

Opis:

Nowoczesne lustro bez ramy

Lustro wykonane jest z polerowanej tafli OptiWhite, co oznacza większy niż standardowo poziom odbijania światła. Lustro „białe” jest najjaśniejszym z dostępnych, przez co idealnie nadaje się do salonu czy przedpokoju, powiększając przestrzeń. Można je przykleić do ściany lub powiesić na dwa zaczepy z tyłu.

 

Spersonalizuj swoje lustro – czyli opcje dodatkowe jakie możemy wykonać w każdym z oferowanych luster:

+ folia ochronna, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się

+ podświetlenie lustra

+ mata grzewcza

+ rama do lustra

 

Lustra wykonywane są na zamówienie: do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości belgijskie tafle lustrzane, nie używamy luster sprowadzanych z Chin

Specyfikacja

Tafla lustra: lustro OptiWhite, belgijski producent AGC, grubość 4 mm, krawędzie polerowane
Zestaw montażowy: kołki rozporowe z hakiem prostym
Sposób montażu: może być przystosowane do powieszenia lub przyklejenia do ściany

Najczęściej zadawane pytania: