LUSTRO W CZARNEJ RAMIE NA KORYTARZ – WAVY LONG

1750,00 2620,00  z VAT

Lustro Wavy – forma na fali

Nikt nie przejdzie obojętnie obok lustra w takim kształcie. Przykuwa uwagę ramą w falistej formie, która wprowadza do wnętrza wiele ciepła i przyjemnych skojarzeń.

Współcześnie mamy tak wiele opcji do wyboru, jeśli chodzi o aranżację wnętrz, że aby się nie pogubić, najlepiej trzymać się rozwiązań ponadczasowych. Do takich na pewno należą miękkie, zaokrąglone formy. Przez psychikę człowieka odbierane są jako uspokajające, przyjazne i bliskie naturze. Obłości opanowały architekturę wnętrz, która czerpie z nich garściami. Obok siebie zestawiane są najróżniejsze miękkie kształty, a wszystko do siebie pasuje.

Lustro Wavy na pierwszy rzut oka ma nieco ekstrawagancki kształt, a jednak jego falistość to klasa i klasyka. Nosi w sobie sznyt retro, pasując do stylu mid-century modern, modern retro, jak też japandi i prostej elegancji. Przykuje wzrok w salonie, przedpokoju, sypialni i na korytarzu. Krawędzie lustra są polerowane, a matową ramę w wersji czarnej może zastąpić jakikolwiek inny kolor.

Dostępne w standardowych formatach lub w opcji na wymiar

Wyczyść

Potrzebujesz innych wymiarów lub masz pytania odnośnie produktu?

Opis:

Wysokie lustro w czarnej ramie jest idealną propozycją na korytarz, do przedpokoju lub garderoby. Jego wymiary sprzyjają przeglądaniu się w całej okazałości. Lustro można dobierać w wielu różnych formatach. Zaokrąglona na rogach rama jest wykonana z płyty MDF pokrytej dwuskładnikowym poliuretanowym lakierem, który jest odporny na szkodliwą działalność wilgoci. Szerokość i wysokość ramy to odpowiednio 8 mm i 19 mm, zaś grubość samego szkła to 4 mm. Tafla lustra wykonana jest z najwyższej jakości belgijskich szkieł, dlatego są one odporne na matowienie czy pojawiające się często w chińskich lustrach odpryski. Z tyłu lustra znajdują się zawieszki, dzięki którym lustro można zamocować i nie będzie ono odstawać od ściany. Istnieje możliwość montażu pionowego lub poziomego. Na życzenie klienta lustro może być zabezpieczone od tyłu folią ochroną, tak aby wskutek nieszczęśliwego zbicia nie rozsypało się ono na drobne kawałki. Do każdego klienta podchodzimy personalnie i indywidualnie.

Lustro będzie bez wątpienia spełniać swoje funkcje ozdobne i praktyczne w pomieszczeniach takich jak sypialnia, garderoba, przedsionek czy przedpokój. Jego wymiary obejmują całą sylwetkę. Przed doborem rozmiaru należy jednak zwrócić wagę na wielkość pomieszczenia, w którym będzie się znajdowało. Należy je umieścić w takim miejscu, aby można było się swobodnie cofnąć i przejrzeć w całym zarysie. Lustro można również postawić pod delikatnym kątem. Wymierzając wysokość, na której lustro będzie wisieć należy pamiętać o tym, aby nie ucinało w żaden sposób sylwetki (od góry czy od dołu). Optymalna wysokość dolnej krawędzi to ok 40-50 cm – w tym przypadku nie trzeba się dużo cofać, aby się zobaczyć, jak również wysokie osoby nie będą musiały się schylać.

 

Spersonalizuj swoje lustro – czyli opcje dodatkowe, jakie możemy wykonać w każdym z oferowanych luster:

+ folia ochronna, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się

+ podświetlenie lustra

+ mata grzewcza

+ możliwość wyboru koloru ramy z dostępnych odcieni

 

Lustra wykonywane są na zamówienie: do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości belgijskie tafle lustrzane, nie używamy luster sprowadzanych z Chin

Specyfikacja

Przekrój ramy (szer. x wys.): 8 mm x 19 mm, rama wodoodporna, przylega do ściany, materiał płyta MDF
Tafla lustra: lustro srebrne, belgijski producent AGC, grubość 4 mm, krawędzie polerowane
Dystans lustra od ściany: 0 cm
Zestaw montażowy: kołki rozporowe z hakiem prostym
Sposób montażu: może być przystosowane do powieszenia lub oparcia o ścianę

Najczęściej zadawane pytania: