Lustra loftowe

Jeżeli lubisz skrajny minimalizm i chłód loftowych przestrzeni to lustro w metalowej ramie „loft” jest idealnym rozwiązaniem. A jeżeli masz delikatne minimalistyczne wnętrze i chcesz zrównoważyć je mocniejszym, ale nienachalnym akcentem wystroju, to również lustro w stylu loftowym sprawdzi się w tym zadaniu.

Lustro loftowe w przestrzeni

Lustra odgrywają kluczową rolę w otwartych przestrzeniach loftowych. Lustro loft doskonale komponuje się z takim wnętrzem, dodając głębi i optycznego powiększenia. Szczególnie jeżeli chodzi o lustro do przedpokoju czy łazienki, gdzie duża przestrzeń jest nieco domknięta i ograniczona względem reszty pomieszczenia. Jego obecność pomaga rozprzestrzenić światło, jednocześnie tworząc wrażenie większego pomieszczenia.

Lustra loft

Lustro w stylu loft odbija również surowość otaczającego wnętrza, dodając mu charakteru i niepowtarzalnego uroku. Wizualnie rozbijają one surowe powierzchnie, dodając elegancji do przestrzeni poprzemysłowej. Są doskonałym dodatkiem, który nadaje balansu pomiędzy delikatnością tafli szkła a twardymi zasadami loftowych wnętrz.

Wyznaczniki stylu loftowego

Loft wymaga takich rozwiązań, które jasno określają charakter. Czarne, matowe, surowe ramy, to wszystko wymaga wyczucia i braku przesady. Klasyczną propozycją tego stylu jest lustro loft w czarnej ramie z rantem. Takie lustro industrialne najlepiej pasuje do wnętrza z czerwoną cegłą, betonem, żelazem. W ten sposób wprowadzisz do tego mocnego wnętrza elegancję i pewną subtelną równowagę.

Lustro – styl loftowy jest ponadczasowy

Styl przestrzeni poprzemysłowej nie jest rozwiązaniem dla każdego, ale ten wystrój wnętrz na stałe wpisał się do kanonu propozycji i pomysłów na piękne wnętrza. My w Lustro w Ramie zapraszamy po lustra loft, które stanowią swoisty rodzaj biżuterii zdobiącej surowość stylu industrial.

A jeśli masz nietypowe zlecenie lub szczególne życzenia, a Twój dom potrzebuje nietypowych rozwiązań, skontaktuj się z nami. Mimo tego, iż nie posiadamy w stałej ofercie luster loft ze szprosami, to jesteśmy gotowi na wszystkie nietypowe projekty i współpracę z Tobą.

Pokaż więcej Pokaż mniej