LUSTRO W CZARNEJ RAMIE – WAVY

1280,00 1850,00  z VAT

Dekoracyjność w klimacie vintage

Lustro w falistej ramie to pochwała miękkich linii i obłości we wnętrzach. Ludzka psychika uwielbia wszelkie zaokrąglenia, które działają na nią uspokajająco. Powieszone w łazience, przedpokoju czy sypialni, lustro będzie wprowadzać w dobry nastrój. Zawieszone w duecie, zadziała ze zdwojoną mocą, a do tego zachwyci rytmem. Falistość ramy pasuje to prostego, minimalistycznego wykończenia. Będzie świetnym kontrastem na tle betonowej czystej ściany. W tym tkwi przewrotność tak oryginalnego kształtu – umiłowanie prostoty, przy zachowaniu skromnej dekoracyjności. Lustro wyzwala same przyjemne skojarzenia z morzem, obłokami czy…dziecięcymi żelkami.

Żeby dodatkowo dodać estetyki, krawędź lustra jest polerowana, a ono osadzone w ramie od frontu. Daje to efekt odbijania światła i połysku na styku ramy z lustrem. Istnieje możliwość wykonania lustra w dowolnym kolorze ramy.

Dostępne w standardowych formatach lub w opcji na wymiar

Wyczyść

Potrzebujesz innych wymiarów lub masz pytania odnośnie produktu?

Opis:

Lustro w falistej ramie wpisuje się w modny trend obłości we wnętrzach. Mimo swojej delikatności, jest mocnym elementem aranżacyjnym, przykuwając natychmiast uwagę. Cienka na 8 mm graficzna ramka wygląda niczym pociągnięta czarnym flamastrem, co daje designerski efekt. Świetnie odnajdzie się w łazience, a także sypialni czy przedpokoju. Bliski jest mu styl vintage, japandi, modern, organiczny.

Spersonalizuj swoje lustro – czyli opcje dodatkowe, jakie możemy wykonać w każdym z oferowanych luster:

+ folia ochronna, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się

+ podświetlenie lustra

+ mata grzewcza

+ możliwość wyboru koloru ramy z dostępnych odcieni

 

Lustra wykonywane są na zamówienie: do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości belgijskie tafle lustrzane, nie używamy luster sprowadzanych z Chin

Specyfikacja

Przekrój ramy (szer. x wys.): 8 mm x 19 mm, rama wodoodporna, przylega do ściany, materiał płyta MDF
Tafla lustra: lustro srebrne, belgijski producent AGC, grubość 4 mm, krawędzie polerowane
Dystans lustra od ściany: 0 cm
Zestaw montażowy: kołki rozporowe z hakiem prostym
Sposób montażu: może być przystosowane do powieszenia lub oparcia o ścianę

Najczęściej zadawane pytania: